Luxusnejšie cestovanie (aj keď len za humnami) s termohrnčekom

Tohtoročné leto má pre mnohých z nás nezvyklý priebeh – miesto vysnívanej dovolenky v prímorskom rezorte plánujeme maximálne výlety do priľahlej prírody či k neďalekým kúpaliskám. Ale aj tieto kratochvíle si môžeme vyšperkovať tak, aby sme mali pocit maximálneho pohodlia a tiež aspoň malého závane slaného morského vzduchu.

Vákuový termohrnček z ocele

Dokonalý letný deň v tuzemsku vyzerá pre každého trochu inak. Ale väčšina z nás rada chodí na huby alebo trávia čas pri vode. Máme pre vás pár tipov, ako sa správne vybaviť, aby sa vám deň vydaril ešte o niečo lepšie.

Ranná rosa a chladný vzduch tesne po svitaní, ešte stále hustý opar nad lesom, kde to krásne vonia po hubách… Ideálne podmienky pre to vyraziť a preskúmať obľúbená miestečka, či už rastú. Ale bez voňavej kávy alebo silného čierneho čaju sa vyráža niektorým z nás len ťažko. Aby človek dlho neotáľal, môže použiť, dnes už veľmi rozšírený cestovný hrnček. Dobre uzatvárateľný, izolovaný a hlavne odolný na prenášanie a pripravený kedykoľvek na použitie.

V ponuke ich má aj Tefal

termo hrnčekTefal Travel Mug udrží teplé nápoje niekoľko hodín. Kým ráno a doobeda oceníme horúcu kávu a čaj, poobede potrebujeme niečo iné. Kým sa vzduch rozohreje a láka k vode, nie je nad to pripraviť si klasickú taliansku špecialitu Caffé Affogato (z taliančiny utopený). Je to úplne ideálna pochúťka na leto – absolútne jednoduchý kávový dezert, ktorý sa skladá len z dvoch ingrediencií: smotanovej zmrzliny a espressa. A v cestovnom hrnčeku Tefal Travel Mug vám zostane skvele vychladený. Alebo si v ňom prenesiete zmrzlinu. Na tento spôsob využívania termohrnčekov sa stále akosi zabúda.

Prednosti hrnčeka Tefal Travel Mug

Vákuová vrstva cestovného termohrnčekov Tefal Travel Mug (K3084114) z robustnej nerezovej ocele dokáže udržať nápoj teplý až 4 hodiny a studený až 8 hodín (v prípade objemu 0,36 litra), popr. až 6 hodín teplý a 12 hodín studený (v prípade modelu s objemom 0,5 litra). Je 100% tesniaci a nepriepustný, poteší jednoduchá obsluha hygienickým otváraním pomocou jediného stlačenia, silikónový návlek pre lepšie držanie a 360° koncept, kedy možno piť z akejkoľvek strany.  V ponukách predajcov môže byť viacero farebných variantov. Naviac perfektne zapadne do akéhokoľvek obvyklého držiaku pri ceste autom. Ľahko sa čistí, dokonca ho môžete nechať umyť v umývačke. Cena od 649 korún (24,49 eur).

Viac na www.tefal.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu