Testovanie a recenzovanie produktov pre dom a záhradu

Hľadáte priestor pre prezentovanie vašich noviniek, inovácií a vynálezov? Objavila sa na trhu zaujímavá technológia, či nástroj využiteľný v byte, na dome, stavbe, či v záhrade? Pokiaľ hľadáte miesto, ktoré danú vec zhodnotí, použije a pripraví hodnotenie využiteľné aj priamo v praxi ostatnými staviteľmi, kulinármi, či záhradkármi. Dajte nám o svojej novinke vedieť a my sa jej budeme radi venovať. Rýľ dostane poriadne zabrať v záhrade, kuchynské náradie si užije prácu v poriadnej kuchyni, pričom nechýba ani crashtest. Čokoľvek zaujímavé a nové nájde svoje využitie. Ten prvý krok však musíte urobiť práve vy. Máte niečo, o čom by mali vedieť aj ostatní?

Napíšte nám, čo presne potrebujete a čím zaujímavým disponujete:

redakcia @ zn.sk   (bez medzier)

Podmienky:

  • testovaný a recenzovaný produkt musí byť zaujímavý pre širokú verejnosť
  • produkt musí byť prepravovateľný a použiteľný
  • produkt musí byť použiteľný samostatne (ventil od konkrétnej sústavy, alebo uzáver, či iné bežne nevyužiteľné veci nebudú mať žiaľ význam ani pre nás, ani pre čitateľa, a v konečnom dôsledku teda ani pre inzerenta)

Partneri:

V súčasnosti spolupracujeme s nasledovnými spoločnosťami, ktoré nám poskytli pre naše testy a skúšanie svoje výrobky. Z daných segmentov oslovujeme aj iné značky, konkurenčné, pre vytvorenie rovnováhy. Rovnako tak vítame aj ďalších záujemcov. V prípade, ak dostáva priestor jedna značka, je to aj preto, že oslovujeme v danom segmente viacerých dodávateľov, avšak záujem o spolupráci s DOMAZAHRADA.SK má len prezentovaný dodávateľ. Značky produktov nespolupracujúcich značiek nie sú v článkoch menované zo zákonných dôvodov.

www.Extol.sk

www.Tefal.sk

Zavřít reklamu
Zavřít reklamu