Mop Ultramat XL Turbo vám vytrie podlahu aj zrak!

Predstavte si, že si čas strávený s upratovaním skrátite na minimum a získate tak viac času na rodinu alebo na svoje koníčky. Zdá sa vám to ako utópia? Vôbec nie! S Ultramat XL Turbo od značky Vileda si s údržbou vašich podláh hravo poradíte!

Mop Ultramat XL Turbo

Set na umývanie podlahy

Tento set uľahčuje, zrýchľuje a zefektívňuje upratovanie všetkých typov tvrdých podláh. Špeciálny návlek umývacej hlavice obsahuje 2 druhy vlákien. Mikroaktívne vlákna vytrú a pohltia mastnotu a šmuhy, zatiaľ čo abrazívne vlákna skvele vyčistia aj zaschnuté nečistoty. Naviac obsiahnuté mikrovlákna odstraňujú viac než 99 % baktérií z vašej podlahy a to len za pomoci vody! A pretože je rozmer hlavice oproti štandardnému Ultramatu Turbo o 20 % väčší, s uprataním podlahy tak budete skôr hotoví.

Mop Ultramat XL Turbo

Trojdielna teleskopická tyč sa dá jednoducho nastaviť do maximálnej dĺžky 125 cm. Vďaka špeciálnemu rotačnému systému žmýkacieho vedra sa už viac nemusíte zohýbať, pretože celý systém je poháňaný jednoduchým šliapnutím na pedál. Tvar žmýkacieho koša bráni vystrieknutiu vody pri žmýkaní a dokonale vyžmýkaný mop tak zanechá vašu podlahu rýchlo suchú a hygienicky čistú.

Mop Ultramat XL Turbo

Ultramat XL Turbo hlavicu môžete bez obáv používať aj v kombinácii s vedrami Ultramax či Ultramat – sú navzájom kompatibilné.

Plochý mop Utramat XL Turbo, ktorý zvíťazil v kategórii „Mopy“ vo Voľbe spotrebiteľov 2020, je k dostaniu od 47,99 eur.

Viac informácií nájdete na www.shop.vileda.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu