Buďte na Valentína „sami“, s látkovou roletou

Na sviatok všetkých zamilovaných nemusíte hneď platiť drahé večere v reštauráciách. Prekvapiť svoju milú či milého môžete aj v pohodlí domova. Hlavne dopredu myslite na to, že v romantickej atmosfére len pri obyčajnom rozprávaní asi neostane. Buďte pripravení, že môže dôjsť k hocičomu, čo by ale malo zostať skryté pred zrakmi susedov…

Látkové rolety

Látkové rolety

Zaobstarajte si netradičný darček – kvalitné látkové rolety, ktoré splnia účel nielen na sv. Valentína, ale aj kedykoľvek po ňom. CLIMAX prináša niekoľko tipov, ako byť na Valentína „sami“.

Aby ste si užili príjemný valentínsky večer, nemusíte chodiť ďaleko.Vlastne nemusíte chodiť nikam. Romantickú atmosféru si môžete vychutnať spoločne na pohovke, obklopení mäkkými vankúšmi a bez zvedavých pohľadov okoloidúcich. S látkovou roletou VARIETA v spálni sa vám bude zaspávať ako v bavlnke a dekorácie v ružovom prevedení vás zasa nežne naladia. Úplne zatemňujúca látka zaistí v miestnosti tmu, kedykoľvek potrebujete. Premení deň vo vášnivú noc. Je teda ideálna do spální, kde je úplné zatemnenie a súkromie úplne nevyhnutné. Na výber máte z viac než 300 látok, vrátane nežne ružovej alebo vášnivo červenej.

Látkové rolety

Doprajte si nikým nerušený spoločný kúpeľ. Vďaka plisé CLIMAX si na okne v kúpeľni vytvoríte tieniaci pruh ľubovoľnej výšky. Plisé je skladaná látková žalúzia s rôznou priepustnosťou svetla – od transparentnej, polotransparentnej, dimout až po zatemňovaciu. Vďaka svojim vlastnostiam je plisé jednotkou v zatienení atypických okien. Hravo si poradí s neobvyklými tvarmi alebo strešnými oknami. Prispôsobí sa skrátka akémukoľvek tvaru okien a dverí. Pri romantických raňajkách v podkroví vás tak už nikdy nevydesia dotieravé pohľady susedov. Prebudíte sa do rozkvitnutých ruží a doprajete si romantické raňajky v posteli.V širokej ponuke tienenia CLIMAX si vyberie každý podľa svojho vkusu a tajomstvo vašej domácnosti tak zostane neodhalené.

Viac informácií a inšpirácií nájdete na http://www.climax.cz/sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu