Grilovacia sezóna sa začala. Ide to aj bezpečne, bez ohňa a uhlia

Grilovacia sezóna sa začína vždy vtedy, keď nám počasie dovolí stráviť čas s rodinou alebo priateľmi vonku. Pri oddychu, dobrom pití a jedle. Ideálne tom grilovanom, čerstvo pripravenom práve počas návštevy. Možno so šalátom, ktorý bol pripravený vopred. Základom je však aktívna grilovačka a práca s grilom, ktorá tomu celému dáva osobitú atmosféru a aktivitu pre ruky, aj hlavu. Lenže grilovačka nemusí byť vždy odkázané na náročné umývanie roštu, zapaľovanie a rozfúkavanie uhlíkov a nejaké to riziko popálenia pri rozfúkavaní, alebo pri regulácii plynu. Elektrické grily majú svoje výhody. Predovšetkým mobilitu a možnosť napájania aj v zlom počasí. Elektrický gril môžete využiť za rôznych podmienok a zväčša nepredstavuje riziko ani pre bytovky, balkóny a loggie. Elektrické grily použijete všade tam, kde je dostatok priestoru, no kontaktné grily hravo použijete aj v kuchyni na stole. V ktorúkoľvek hodinu a za každého počasia.

Kontaktný gril

Sortiment grilov, ktoré poznáme ako kontaktné, je nám už dobre známy. Majú niekoľko výhod, zaujímavých patentov, ale majú tiež neraz jednoduché ovládanie a výborné výsledky. Kontaktný gril WMF Perfection Profi Plus v tomto smere nie je výnimkou. Pre váhu a skladnosť ho je možné vziať na dovolenku autom kamkoľvek a postarať sa s ním o spríjemnenie nedele, či ktoréhokoľvek iného voľného dňa. Vhodné mäso je možné kúpiť už naporciované,m alebo marinované. O grilovanie sa tak viete postarať na akomkoľvek mieste, kde máte prístup k elektrickej energii.

elektrické grilly WMF

Kontaktný gril má svoju hlavnú funkciu ukrytú v názve. Griluje z oboch strán, ktoré na jedlo pôsobia vysokou teplotou a práve toto objatie umožňuje prístroju lepšie odhadnúť výsledok grilovania. Kým plášť má tento model vyrobený z patentovanej nerezovej ocele Cromargan® (zaisťuje dlhodobú odolnosť a zároveň vyzerá elegantne a minimalisticky), vnútro tvoria dve odnímateľné dosky z liateho hliníka a vylepšené nepriľnavým povrchom. Tie ako vyberateľné netvoria problém pri umývaní. Dotykový displej s LED indikátormi navyše umocňuje zážitok z grilovania vo vnútri. Pokiaľ si nevyberiete ani zo 6. programov varenia, môžete zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vlastné nastavenie, ktoré už nie je automatické a idete v ňom svojou cestou.

Vonkajší elektrický… poctivý gril

Lenže občas je pre nás dôležitou súčasťou grilovania nie len vysedávanie doma, ale máme možnosť vyraziť aj von do záhrady, na dvor. Na vlastný dvor, či „požičaný“ u priateľov. Práve tam nájde využitie stojanový elektrický gril Urban Master Profi Plus. Táto vychytávka vyzerá ako klasický poctivý grill. Pre vhodnú výšku, vzhľad, ale aj svoje multifunkcie. Oproti plynovým a grilom na uhlie je bezpochyby zaujímavou vlastnosťou vyššia bezpečnosť. Nadchne pritom aj niečo, čo je priamo v strede a odhaľuje to už aj samotný obrázok. Ide o jedinečný vonkajší gril 2v1 s integrovanou rúrou, pre tie najlepšie výsledky z akéhokoľvek grilovania. Od striech a balkónov až po záhrady akejkoľvek veľkosti.

Opäť je tento model vybavený dvoma smaltovanými liatinovými doskami a v stavanej rúre sa dá ugrilovať aj na drobno nakrájaná surovina, drobné mäská, alebo zapekané misy. Rúra tohto typu nájde uplatnenie u kreatívnych ľudí, no určite u žien, ktoré takto môžu pripraviť ďalšie pokrmy priamo pred hosťami. Napríklad v tých prípadoch, kedy sa neodhadne množstvo a nadšenie hostí prekonáva pôvodné plánovanie. Navyše disponuje teplomerom, takže sa nemusíte obávať iných ako dokonalých výsledkov.

 elektrické grilly WMF


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu