Nové stojanové ventilátory od Rowenty, jeden zaujme repelentom

Značka Rowenta priniesla na trh nové ventilátory. Poteší fakt, že ventilátory môžu mať funkciu repelentu proti komárom. Ak už raz využívame technológiu prúdenia vzduchu, potom má zmysel využiť práve túto vlastnosť na rozprašovanie repelentu a odpudzovanie komárov.

Stojanový ventilátor Rowenta

Foto: Ako prvý, model Turboi Silence a ako druhý, Ultimate Protect

Stojanový ventilátor Rowenta Turbo Silence Extreme VU5670F0

Tento model zaujme funkciami. Je extrémne výkonný, prináša osvieženie okamžite vďaka funkcii Turbo Boost (Prúd vzduch až 80 m 3 / min.). Unikátne je nastavenie nočnej prevádzky, kedy ventilátor nepočuteľne s iba 35 decibelmi zaistí nerušený spánok aj uprostred horúceho leta. Dizajnové pohodlné diaľkové ovládanie umožňuje zapnúť časovač, rýchlosti prúdenia vzduchu, úsporu energie alebo postupné znižovania výkonu treba pred zaspaním. Vďaka teleskopickej tyči si môžete prispôsobiť výšku ventilátora úplne podľa potreby!

Stojanový ventilátor Rowenta Ultimate Protect VU4210F0

Ochladzuje horúce letné noci a súčasne dokáže chrániť interiér, či exteriér pred komármi. To vďaka funkcii využívajúce tekutý repelent. Technológia založená na kvapaline je trvácnejšia ako tablety – navyše náplň vydrží celé dlhé týždne. Ultimate Protect je kompatibilný s väčšinou repelentov vo fľaštičkách na trhu. Hodia sa do neho fľaštičky väčšiny známych značiek – prípadne je možné využiť adaptér pre iné rozmery náplne. Vychutnať sa dá chladivý pocit vďaka silnému prúdu vzduchu – až 55 m 3 / min. a navyše bez otravných komárov!


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu