Ten pravý pre vašu podlahu: umývanie podláh novinkami Vileda

Na umývanie podláh nám slúži mop už pár desaťročí. Pred ním sme si ešte viac desaťročí vystačili s kartáčom a handrami. V dávnej minulosti pritom stačila metla. Moderná doba však prináša vybavené domácnosti, rôzne ušľachtilé materiály podlahových krytín a dlažby. Vývoj ide dopredu vo všetkých aspektoch bývania a osobného komfortu. Nezabúdajme však ani na zásadný prvok, ktorý hrá dôležitú úlohu pri umývaní podláh a udržiavaní čistoty ako takej. Hygiena a zdravotná nezávadnosť majú práve v období šírených nákaz ešte väčší význam. Umývanie podláh však nemá byť len účinné, ale nemá byť pohromou ani pre samotného upratujúceho. Čím viac sa máme chuť vyhnúť umývaniu podláh, tým menej máme túto činnosť radi. Zlepšiť to môžu pohodlné pomôcky na umývanie podláh.

Vždy pripravený 1.2 Spray Max

Vileda umývanie podlahy, mopPlochý mop 1.2 Spray Max stvorený pre rýchle a efektívne upratovanie jer štandardným, alebo základným pomocníkom každej domácnosti. Je skladný, praktický a rýchly vďaka tomu, že k nemu nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo. Skladá sa z obojstrannej umývacej hlavice, rozprašovača a nádržky na vodu. Na upratovanie je pripravený doslova ihneď. Stačí len naplniť nádržku s vodou a menším množstvom bežného čistiaceho prostriedku na podlahy. Potom už len stlačiť spúšť, čím sa zo spodnej trysky mopu rozptýli na podlahu jemný postrek. Je vhodný na čistenie všetkých typov podláh, vďaka čomu s ním umyjete celý váš domov. Obojstranný umývací návlek je vyrobený z kvalitného mikrovlákna, vďaka ktorému z podláh odstráni až 99% baktérií a vírusov*. Môžete ho prať v práčke pri teplote 60 °C. Neodporúčame však používať aviváž ani sušiť v sušičke. Mop vo svojej jednoduchšej verzii sa stal nedávno trhákom v známej sieti potravín

  • K dostaniu od 25,25 Eur.
  • Viac informácií nájdete na vileda.sk

Rotačný expert na podlahu Turbo

Strapcový mop Turbo značky Vileda je hotový expert v starostlivosti o všetky typy tvrdých podláh. Od klasických obyčajných strapcových mopov sa odlišuje špeciálnou hlavicou, ktorá je tvorená dvomi rôznymi druhmi strapcov. Biele zo 100% mikrovlákna majú absorpčnú schopnosť a červené z abrazívneho materiálu zas nepoškrabú žiaden povrch. Táto červeno-biela kombinácia zatočí aj s najodolnejšou špinou. Okrem originálnej hlavice sa od bežných mopov odlišuje aj ľahkým vedrom, ktoré má špeciálny rotačný systém žmýkania.

Vileda Turbo

V praxi to znamená, že stlačíte pedál a mop sa vďaka odstredivej sile celkom vyžmýka a podlahu tak vytriete do sucha. Pre pohodlnejšie upratovanie si môžete sami nastaviť výšku tyče mopu do 125 cm. Tento skvelý domáci pomocník dokáže odstániť až 99% baktérii a vírusov* a to bez použitia chemikálií, iba s pomocou vody. Umývací návlek je možné prať pri teplote do 60 °C.

  • Na trhu v cenách: 37,99 Eur.
  • Viac informácií nájdete na vileda.sk

Víťaz Ultramat XL Turbo

A na záver víťaz Voľby spotrebiteľov 2020 v kategórii mopy. Plochý mop Ultramat XL Turbo bol navrhnutý pre všetky typy tvrdých podláh, vďaka čomu bude u vás každá podlaha žiariť čistotou. Návlek umývacej hlavice je obohatený o dva druhy špeciálnych vlákien. Mikroaktívne vlákna pohlcujú mastnotu a abrazívne odstraňujú aj zaschnuté nečistoty s ktorými by si bežné mopy nevedeli rady. Kombinácia týchto unikátnych vlákien garantuje odstránenie 99% baktérií a vírusov* a to len s pomocou vody! Ďalším plusom tohto mopu je jeho až o 20% väčšia umývacia hlavica než u napr. plochého mopu Vileda Ultramax vďaka čomu budete mať upratovanie raz dva za sebou.

Vileda víťaž

Vďaka tomuto špecialistovi na čistotu všetkých podláh vám nehrozí žiadne nepríjemné ohýbanie sa, pretože disponuje teleskopickou tyčou, ktorú si môžete jednoducho regulovať a to do maximálnej výšky 125 cm.

  • Na trhu v cenách: 47,99 Eur.
  • Viac informácií nájdete na vileda.sk

*Odstraňujú baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus  z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu