4 jednoduché spôsoby, ako vyzdobiť svoj príbytok na Veľkú noc

Či už očakávate na Veľkú noc celú rodinu alebo plánujete, že sa budete len venovať záhrade, nie je dôvod, aby ste nepriniesli trochu veľkonočnej atmosféry aj do svojho príbytku. Vybrali sme pre vás 4 obľúbené, rýchle a cenovo dostupné spôsoby, ako vyzdobiť svoj domov bytovými dekoráciami na túto Veľkú noc.

Veľká Noc

Decentný veľkonočný štýl

Ak chcete vytvoriť úžasné veľkonočné prostredie, nemali by ste sa vzdať základných farieb alebo pastelových odtieňov. V prvom rade zvážte svoju existujúcu farebnú paletu a veľkonočné dekorácie si vyberte tak, aby dopĺňali farebnú schému vašej domácnosti. Vďaka sviežej modrej, zelenej, žiarivej žltej a teplej ružovej vám dúhová paleta jarných farieb môže pomôcť vyčariť úsmev.

Zaveste veniec

Kto hovorí, že veniec je len vianočnou dekoráciou? Či už si ho vyrobíte sami, alebo si vyberiete možnosť zakúpenia v obchode, dodajte svojim vchodovým dverám trochu veľkonočného šatu. Veľmi obľúbené sú najmä umelé kvetinové vence, pretože vydržia večne. Ak si chcete vytvoriť svoj vlastný veniec alebo kyticu z umelých kvetov, tieto ľahko kúpite online v e-shopoch, ktoré ponúkajú rôzne dekorácie do bytu či aranžérsky materiál.

Prineste do svojho príbytku trochu prírody

Kvety môžu rozjasniť akýkoľvek priestor či už sú čerstvé, alebo umelé. Využite niektoré z nádherných jarných kvetov na vytvorenie veľkonočných aranžmánov – žlté tulipány, narcisy a krokusy sú perfektné sezónne kvietky, ktoré vášmu domovu dodajú slnečný nádych. Na ich uloženie použite čajové šálky, džbány a iné svojrázne nádoby.

Veľkonočná klasika

Veľká noc sa nezaobíde bez tradičných veľkonočných dekorácií, akými sú veľkonočné vajíčka a zajačiky. Farebné veľkonočné vajíčka a zajačiky v rôznych textúrach sú ľahkým spôsobom, ako pridať miestnosti trochu rozmarnosti. Privítajte hostí s veľkonočnou výzdobou vytvorenou zavesením farebných vajíčok na čerstvo rezaných konároch. Je to skutočne rýchly a štýlový spôsob, ako vyzdobiť priestor v obývacej izbe, jedálni alebo na chodbe.

Zdroj obrázku: LiliGraphie / Shutterstock.com


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu