Poznáte výhody nadčasových nerezových drezov? Toto sú oni!

Nerezové drezy sú skvelou voľbou pre často využívanú kuchyňu, pretože sú odolné a ľahko sa čistia. Dodávajú sa v rôznych štýloch a povrchových úpravách, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje estetickému vzhľadu vašej kuchyne.

Jednoduchá údržba

Nielenže nerezové drezy z nehrdzavejúcej ocele vyzerajú skvele, ale udržiavajú aj čistotu a poriadok vo vašej kuchyni. Ak máte rušný životný štýl, drezy z nehrdzavejúcej ocele uľahčujú upratovanie neporiadku – odolávajú škvrnám od jedla, mastnotám, zafarbeniu od neustáleho kontaktu s potravinami a rôznymi farbami z nich.

drez

Zdroj foto: Roman1887 / Shutterstock

Navyše sú nenáročné na údržbu, ľahko a rýchlo sa čistia. Okrem nehrdzavejúcej ocele sa na výrobu kuchynských drezov používa aj mnoho iných druhov materiálu. Sklo a porcelán sú častou voľbou, pretože sú esteticky vhodné do rôznych štýlov interiérov, avšak nerezová oceľ je stále najobľúbenejšou alternatívou. Je odolná, univerzálna a vydrží dlhé roky.

Prvotriedna odolnosť

Nie je nič lepšie ako čistá a svetlá kuchyňa. A s drezmi z nehrdzavejúcej ocele je bezproblémové to dosiahnuť. Nerezová oceľ je oveľa odolnejšia ako iné typy materiálov. Pokiaľ ide o odolnosť, je jasným víťazom. Zároveň odoláva aj škvrnám a hrdzi.

Elegancia v kuchyni aj v kúpeľni

Okrem toho, Franke drezy z nehrdzavejúcej ocele vyzerajú elegantne a moderne. Dodávajú sa v širokej škále povrchových úprav, takže si môžete nájsť takú, ktorá sa hodí k dizajnovej schéme vašej kuchyne. Ak máte malú kuchyňu, možno si budete chcieť vybrať podomietkový drez, resp. sifón. Tie ušetria miesto, pretože nezaberajú ďalší priestor v skrinke. A napokon, vysoko kvalitné drezy z nehrdzavejúcej ocele sú cenovo dostupné.

Ak teda hľadáte drez, ktorý vydrží skúšku časom, potom je nerezový drez tou správnou voľbou. A pretože sú také odolné, dajú sa použiť aj v iných častiach domu. Napríklad v kúpeľni. Vďaka umývadlu z nehrdzavejúcej ocele môže každá kúpeľňa vyzerať moderne a štýlovo.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu