Rowenta predstavila tenký výkonný robotický vysávač Explore Serie 60

Zvieracie chlpy, prach, omrvinky, alebo napríklad rozsypaná múka, sadze a šmuhy… Neporiadok, ktorý treba upratať a objavuje sa v každej bežnej domácnosti. Pre ten najpohodlnejší spôsob upratovania, ktorý je v súčasnosti trendom smart domácností, vyvinula značka Rowenta najtenší a úplne intuitívny robotický vysávač Explorer Serie 60.

Robotický vysávač Rowenta Explore Serie 60

Novinka, tenučký a elegantný vysávač

Nový robotický vysávač Rowenta Explorer série 60 je tenký, meria iba 6 cm vrátane koliesok a dostane sa hravo pod nízky nábytok alebo do najhoršie dostupných zákutí! Ťažko dostupné miesta zbaví nečistôt s dvomi bočnými kefami a pri vysávaní rovno vytiera vďaka technológiou Aqua Force. Inteligentné upratovanie celej vašej domácnosti zaručuje navigačný systém Smart Exploration 4.0, ktorý tvorí mimo iného aj bočná kamera a technológia TOF. Tá dokonalo sleduje cestu okolo stien, gyroskopická technológia a infračervené senzory, vďaka ktorým sa robot pohybuje logickou cestou. Robot na základe dômyselnej funkcie detekcie kobercov rozpozná typ podlahy a automaticky prispôsobí sací výkon pre konkrétnu plochu.

Spárovanie a pripojenie

Akonáhle robota spárujete s bezplatnou aplikáciou, nič už vám nebráni v spustení robota kedykoľvek a odkiaľkoľvek! Vyberať môžete z troch režimov upratovania: metodický (nevynechá žiadne miesto), bodový (špirálovitý pohyb pre dôkladné upratovanie konkrétne oblasti) a precízne upratovanie pozdĺž stien a podlahových líšt. S lítium-iónovou batériou vydrží až 90 minút upratovania vkuse, inteligentné technológia nabíjania vám umožňuje dobíjať len toľko, koľko potrebujete, aby ste mohli pokračovať v upratovaní.  Rowenta Explorer Serie 60 je kompatibilný aj s virtuálnymi asistentmi ako je SIRI v iPhonoch, Alexa od Amazonu alebo Google Assistant. Je to navyše naozaj estetický kúsok s nadčasovým dizajnom, ktorý je vyrobený pre trvalo vysoký výkon! Odporúčaná cena vysávačov Rowenta Explorer série 60 je 12 599 korún / 449 euro.

Špeciálne pre majiteľa zvieratiek …

Ak máte domáce zvieratko a túžite po stále čistej domácnosti – Rowenta Explorer Serie 60 Animal Kit (RR7455) je vybavený vysoko účinnou kefou Animal Turbo: kefa s kombináciou dvoch materiálov pre vysávanie zvieracích chlpov alebo veľkých chumáčov prachu, ktorý uprace dokonca aj chlpy zašliapané v podlahe.

Nielen alergici ocenia …

Robotický vysávač Rowenta Explorer Serie 60 Allergy Kit (RR7447) ocenia všetci alergici a rodiny s malými deťmi. Vysoko účinný filter zachytí až 99,9% prachu a zbaví domácnosť všetkých chuchvalcov prachu. Výhodou je, že bez námahy a potreby zapojenia ľudí.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu