Ručný naparovač: pomôcka na dezinfekciu bielizne a oblečenia

Už naše prababičky vedeli, že dezinfikovať bielizeň a oblečenie je jednoducho nevyhnutné. V porovnaní s dnešnou dobou na to museli zložito: najprv bielizeň vyvarili a následne vyžehlili, až potom už nebezpečenstvo v podobe baktérií alebo vírusov skutočne nehrozilo. Žehlenie síce nepatrí medzi najpopulárnejšie činnosti v domácnosti, ale v dnešnej dobe je ďalšou nevyhnutnosťou v dodržaní prísnych hygienických opatrení. Preto má význam niekoľko tipov, ako si túto činnosť uľahčiť a dokonca spríjemniť. Pomôcť vám k tomu môžu moderné „žehličky“ – ručné naparovačky odevov oblečenie dokonale vyhladí a zároveň ho pomocou pary zbaví nebezpečných organizmov.

A nielen to. Ručný naparovač odevov skvele poslúži napríklad keď ráno nestíhate. Keď pred cestou do práce zistíte, že vaše oblečenie sa v skrini pokrčilo. S pomocou pary naparovačky narovnáte pokrčenú látku, dáte jej formu a správny tvar. Vysoká teplota a parný ráz navyše pomôžu odstrániť vírusy, baktérie a roztoče. Jeho použitie je navyše absolútne jednoduché a bezpečné.

Ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket

Ručný naparovač odevov Tefal Access Steam Pocket (DT3030) hladko odstráni všetky záhyby, pachy. Účinným naparovaním (1300 W) s parným výkonom 19 g / min. vydezinfikuje oblečenie, a to bez žehliacej dosky. Nahreje sa už za 15 sekúnd, hladké výsledky dosiahnete naozaj behom chvíle. Poteší vás tiež elegantný a kompaktný dizajn – vďaka skladacej hlave môžete s naparovačkou odevov pohodlne cestovať, navyše jeho konštrukcia je ultra ľahká.

Ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket

S funkciou automatického vypínania sa nemusíte báť, že by ste pri rýchlom odchode z domova naparovač nechali zapnutý. S naparovačkou odevov sa bezstarostne postaráte o všetky typy tkanín, či už máte v šatníku kúsky z najjemnejšieho hodvábu, alebo napríklad okolo seba v domácnosti povrchy z juty. Intenzívna sila pary zlikviduje až 99,9% nežiaducich baktérií a vírusov.

Odporúčaná základná cena je v českých korunách: 1 899 korún(62,90 EUR)

Tefal Access Steam+

Ručný naparovač odevov Tefal Access Steam + (DT8150E0) umožňuje rýchle a účinné naparovanie sa skvelými výsledkami aj na poslednú chvíľu! S príkonom 1600 W a nepretržitým regulovaným parným výkonom zaisťuje vynikajúce výsledky. Pri jemných tkaninách možno použiť parný výkon 17 g / min., Zatiaľ čo na stupni Super Turbo si môžete užiť výkon 26 g / min. Naparovač Access Steam+ je pripravený na použitie počas iba 40 sekúnd a vykurovacia doska z liateho hliníka s keramickým povrchom zaistí ešte lepšie výsledky žehlenia. Technológia vyhrievanej žehliacej dosky odstraňuje záhyby jediným vertikálnym pohybom, bez potreby žehliacej doska – super pomocník napríklad v kancelárii, ktorý oceníte pri doladení vzhľadu na poslednú chvíľu pred dôležitou schôdzkou.

To všetko dopĺňajú praktické funkcie vrátane vyberateľného zásobníka na vodu s objemom 190 ml s jednoduchým plnením pre dlhšie žehlenie, extra dlhého 3 metrového kábla a aretácia pary pre úplnú slobodu pohybu. K dispozícii sú navyše štyri praktické nadstavce: kefový nadstavec pre žehlenie silnejších látok, látkový nástavec pre použitie u jemných tkanín a nástavec na puky. Intenzívne sila pary zlikviduje až 99,9% nežiaducich baktérií a vírusov.

Odporúčaná základná cena je v českých korunách: 2 199 korún (82,90 EUR)

Naparovač Tefal Access Steam First

Extra ľahký a pohodlný ručný naparovač Tefal Access Steam First (DT6130E0) ponúka jednoduché naparovanie, kedykoľvek potrebujete. Tento kompaktný ručný naparovač sa pýši bleskovo rýchlym zahriatím do 15 sekúnd. Tiež vylepšenými bezpečnostnými prvkami ako je ľahké dávkovanie pary podľa potreby a odnímateľná nádržka na vodu. Objavte čaro spoľahlivého a bezproblémového naparovania pre každý deň, ktoré je bezpečné pre použitie na všetky látky, a to aj tie najjemnejšie. Navyše predstavuje intenzívny parný výkon v extra ľahkom vyhotovení:

Tefa

  • Pre ľahšie každodennú starostlivosť o odevy, či už ste doma alebo na cestách.
  • Bleskovo rýchle zahriatie len za 15 sekúnd,
  • výkon 1300 W a
  • stabilný prúd pary 20 g za minútu sú zárukou rýchleho a účinného naparovanie. A to všetko bez potreby žehliacej dosky.
  • Intenzívne sila pary zlikviduje až 99,9% nežiaducich baktérií a vírusov.

Odporúčaná základná cena je v českých korunách: 1 499 korún (52,90 EUR)

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu