Pripravte sa na Vianoce a veľké domáce upratovanie, či vysávanie

Príchod Vianoc je pre všetky gazdinky vždy v znamení starostlivého upratovania domácnosti a vyzdobenia čistého domova veselými a farebne žiariacimi vianočnými dekoráciami. Čaká nás umývanie, vysávanie, pečenie… a ešte o mnoho viac. Ak sa ale tento rok na veľké upratovanie musíte prehovárať, urobte si radosť novým pomocníkom. S ním zvládnete upratovanie raz dva, až sa budete čudovať, ako rýchlo ste svoj domov na krásne adventné obdobie pripravili.

Air Force Flex (RH9471).

Vysávanie a utieranie naraz …  od podlahy po strop!

S revolučnou novinkou, bezdrôtovým vysávačom Air Force FLEX 560 AQUA (RH9490) sa predvianočné upratovanie a vysávanie stane zábavou. S ohybným kĺbom dosiahnete až 5x ďalej pod nízky nábytok než ste boli zvyknutí. S novou AQUA hlavicou, ktorá je súčasťou balenia, môžete pri vysávaní rovno vytierať. Vďaka inovatívnemu high-tech dizajnu hlavice pre ľahké dvojité čistenie – vpred i vzad, je upratovanie jednoduché a dôkladné bez stôp.

Vysávanie s Air Force Flex (RH9471).

Navyše s výkonom 100 Air Wattov a novým digitálnym bezuhlíkovým motorom vám neunikne ani tá najzapadnutejšia omrvinka z vianočného pečiva. Lítium-iónová batéria umožňuje bez nutnosti dobitia prevádzku vysávania 35 minút, vysávač je navyše až 2x tichší v porovnaní s predchádzajúcou radou. Air Force FLEX 560 AQUA je vybavený kompletnou sadou pre starostlivosť o auto a tiež domácnosť so zvieratami vrátane miniatúrnej motorizovanej kefy pre hlboké čistenie alebo kefy na čistenie pohoviek a nábytkových tkanín. Odporúčaná cena je 429 euro.

Vysaje, vytrie, umyje okná, a ešte vyčistí škáry medzi dlaždicami …

Technologická novinka Rowenta Clean & Steam Multi (RY8561) kombinuje účinky vysoko efektívneho tyčového vysávača, parného mopu a tiež stierky na okno. Clean & Steam Multi je ideálnym pomocníkom pre precízne predvianočné upratovanie, odstráni všetky škvrny zo všetkých typov podláh a povrchov jedným ťahom! Vysávač je vhodný do domácností alergikov, zlikviduje až 99% baktérií a choroboplodných zárodkov, a to bez akýchkoľvek chemických prípravkov, vystačí si iba s obyčajnou vodou z kohútika. Para je pripravená za 30 sekúnd, jej množstvo môžete pohodlne meniť na rukoväti v závislosti na type povrchu. Voliť môžete z dvoch rýchlostí: Eco a Max.

Rowenta Clean & Steam Multi (RY8561)

Súčasťou Clean & Steam Multi je odnímateľný ručný parný čistič s radom nástavcov pre dôkladné upratovanie všetkých miestností s rôznymi zákutiami. Na parný čistič tak môžete nasadiť stierku na okná a zrkadlá, špeciálnu kefu na čistenie škár medzi obkladmi alebo mop z mikrovlákna pre osvieženie textílií. V balení nájdete aj sadu úzkych a širokých kief pre všetky povrchy v domácnosti. Doba prevádzky na jednu nádrž je až 30 minút. Odporúčaná cena je 299 euro.

Šetrí váš čas

Spojenie najnovšej technológie a užívateľsky prívetivého ovládania robí z robotických vysávačov radu Rowenta X-Plorer Serie 60 progresívnych a účinných profesionálov v upratovaní. Navyše meria iba 6 cm vrátane koliesok a dostane sa hravo pod nízky nábytok alebo do najhoršie dostupných zákutí! Ťažko dostupné miesta zbaví nečistôt s dvomi bočnými kefami a pri vysávaní rovno vytiera vďaka technológii Aqua Force. Inteligentné upratovanie celej vašej domácnosti zaručuje navigačný systém Smart Exploration 4.0: bočná kamera a technológia TOF, ktorá dokonale sleduje cestu okolo stien, gyroskopická technológia a infračervené senzory, vďaka ktorým sa robot pohybuje logickou cestou.

Vysávač Rowenta X-Plorer Serie 60 Allergy Kit (RR7447

Robot na základe dômyselnej funkcie detekcie kobercov rozpozná typ podlahy a automaticky prispôsobí sací výkon pre konkrétnu plochu. Akonáhle robota spárujete s bezplatnou aplikáciou, nič už vám nebráni spustiť robota kedykoľvek a akéhokoľvek miesta! Vyberať si môžete z troch režimov upratovania: metodický (nevynechá žiadne miesto), bodový (špirálovitý pohyb pre dôkladné upratovanie konkrétnej oblasti) a precízne upratovanie pozdĺž stien a podlahových líšt. S lítium-iónovou batériou vydrží až 90 minút upratovania vkuse. Inteligentná technológia nabíjania vám umožní dobíjať len toľko, koľko potrebujete, aby ste mohli pokračovať v upratovaní. Rowenta X-Plorer Serie 60 je kompatibilný aj s virtuálnymi asistentmi ako je SIRI v iPhonoch, Alexa od Amazonu alebo Google Assistant. Je to navyše naozaj estetický kúsok s nadčasovým dizajnom, ktorý je vyrobený pre trvalo vysoký výkon! Odporúčaná cena vysávačov Rowenta X-Plorer Serie 60 je 319 euro.

Najmä pre majiteľov domácich zvieratiek…

Ak máte domáce zvieratko a túžite po stále čistej domácnosti – Rowenta X-Plorer Serie 60 Animal Kit (RR7455) je vybavený vysoko účinnou kefou Animal Turbo. Je to kefa s kombináciou dvoch materiálov pre vysávanie zvieracích chlpov alebo veľkých chumáčov prachu, ktorá uprace dokonca aj chlpy zašliapané v podlahe. Navyše si hravo poradí s opadaným ihličím!

Nielen alergici ocenia…

Robotický vysávač Rowenta X-Plorer Serie 60 Allergy Kit (RR7447) ocenia všetci alergici a rodiny s malými deťmi. Vysoko účinný filter zachytí až 99,9% prachu a zbaví domácnosť všetkých chuchvalcov prachu – ale hlavne, bez vašej námahy! Čas môžete venovať vianočným rozprávkam.

Vysávanie cez robotický vysávač Rowenta Explore Serie 60

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na českom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 10 rokov – to platí už pre celých 95% produkcie spoločnosti. www.homeandcook.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu