Tlakový hrniec Cook4me+ Touch je výraznou inováciou predchodcu

Tefal na trh uviedol nový elektrický multifunkčný tlakový hrniec Cook4me+ Touch s wifi pripojením pre nekonečnú inšpiráciu receptami priamo na obrazovke displeja. Ide pritom o výraznú inovovanú verziu pôvodného úspešného modelu. Teraz ide ešte viac s dobou. Navyše je možné využiť prepojenie s mobilnou aplikáciou Tefal. Na prvý pohľad vás upúta veľký farebný dotykový displej, ktorý vás prevedie svetom receptov, ktoré môžete ľahko vyhľadať, podľa troch možností. Chcete pripraviť predjedlo, hlavný chod alebo dezert? To všetko tento všestranný hrniec zvládne.

Cook4me+ Touch (CY912831)

Pokiaľ nestíhate a ste v zhone, tak nezúfajte: na displeji nájdete stovky receptov, ktoré sú do 10 minút hotové. Dokonca máte vďaka funkcii „v mojej chladničke” možnosť prichystať jedlo len z ingrediencií, ktoré vám práve ležia doma, stačí zadať potraviny do aplikácie alebo na displej.

Výrazná inovácia úspěšného hrnca

S Cook4me+ Touch (CY912831) môžete variť alebo piecť jedlo ako profesionál a očariť chuťové poháriky všetkých okolo. V hrnci s objemom 6 litrov pripravíte pokrm až pre 6 osôb, jednoducho vložte ingrediencie do hrnca a Cook4me+ Touch zvládne zvyšok. O niečo komplexnejšie recepty sú vybavené návodom krok za krokom videami aj fotografiami. V aplikácii máte celý jedálniček pohromade, môžete si tu naplánovať recepty na nasledujúce dni a vytvoriť nákupné zoznamy.

Cook4me+ Touch ponúka 13 všestranných režimov varenia, vrátane tlakového varenia s bezpečným automatickým uvoľnením tlaku, bez rizika popálenia. To navyše umožňuje urýchliť prípravu jedla. V režime opekania treba predsmažíte cibuľku na omáčku, mäso a omáčky, podľa typu receptu môžete využívať režim opekania, alebo napríklad tlakového varenia. Varenie v pare je jednou z možných príprav zeleniny – každý postup zaistí inú konzistenciu a chuť. Praktická je aj funkcia udržania teploty po dokončení varenia, pokiaľ nebudete jesť ihneď po dovarení. Navyše ušetríte až 80% energie oproti tradičnému vareniu! *

Dotykový displej varenie ešte viac modernizuje

Okrem toho môžete vďaka dotykovému displeju naplánovať čas, kedy má hrniec začať variť a teplé jedlo na vás bude čakať v ľubovoľnú hodinu. Aplikácia umožňuje sledovať dobu varenia odkiaľkoľvek z vašej domácnosti, vďaka tomu môžete pri varení zároveň odpočívať na gauči. Môžete si tiež obľúbené recepty uložiť a vytvoriť si tak svoju vlastnú kuchárku. Cook4me+ Touch obsahuje hrniec na varenie, parný košík, dokúpiť môžete formu na koláče, veko a poháre. Všetky spomínané súčiastky tlakového hrnca sú vhodné do umývačky, takže ušetríte čas pri upratovaní. Navyše Tefal garantuje opraviteľnosť Cook4me+ Touch po dobu 15 rokov.

Tefal COok4me+ touch

Cook4me+ Touch je ideálny pre každého, kto sa chce inšpirovať novými receptami, chce šetriť energiu a čas pri varení, ale stále chce jesť zdravo a chutne. Vďaka ľahkému ovládaniu a širokému výberu receptov je Cook4me+ Touch dokonalým spoločníkom v každej kuchyni.  *Oproti tradičným spôsobom varenia. Test bol vykonaný v roku 2022 na príprave zemiakov.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu