Ako vyžehliť košeľu bez škvŕn od vodného kameňa

Určite sa vám už niekedy pri žehlení prihodila nepríjemná situácia, ešte k tomu v tú najmenej vhodnú chvíľu – uvoľnený nános vodného kameňa vám zašpinil vašu obľúbenú košeľu. A začala dilema, čo si teraz vziať na seba? S mimoriadne výkonnou žehličkou Tefal Ultimate Pure (FV9845E0) sa tejto nepríjemnej situácii spoľahlivo vyhnete.

tefal zehlička pure

Tefal Ultimate Pure (FV9845E0)

Najvýkonnejšia naparovacia žehlička Tefal Ultimate Pure (FV9845E0) je dokonalým pomocníkom pre žehlenie vašej bielizne. Úplne nová unikátna technológia filtra mikročastíc zabraňuje úniku vodného kameňa na oblečenie a zároveň bráni upchatiu naparovacích kanálikov, čo predlžuje životnosť nielen žehličke, ale aj vašej bielizni. Vysoký parný výkon 260 g / min. je zárukou bezchybného vyžehlenia každého typu oblečenia aj v tých najzložitejších záhyboch. Ergonomický tvar rukoväte a špeciálna technológia Durilium AirGlide Autoclean spríjemní manipuláciu a sklz žehličky po akomkoľvek druhu textilu.

Značka Tefal nemyslí len na pohodlie pri vykonávaní domácich prác, ale aj na bezpečnosť. Preto má žehlička Tefal Ultimate Pure naprogramované automatické vypínanie pri položení na žehliacu plochu už len za 30 sekúnd a pri vertikálnej polohe maximálne za 8 minút. Každodenné žehlenie nekonečných kôp bielizne sa premení v radosť – a určite bez škvŕn od vodného kameňa.

Odporúčaná cena je 129,90 EUR.

www.tefal.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu