Bojujte proti komárom sieťami proti hmyzu na oknách

Ten okamih, keď upadáme do sladkého spánku a u ucha nám bzučí komár nenávidí úplne každý. A oveľa horšie sú rána, keď sa prebudíme celí doštípaní a celý deň trpíme tými ranami. Riešením nie je odoprieť si čerstvý vzduch z otvorených okien, ale kúpa siete proti hmyzu.

Siete proti hmyzu

Na trhu existuje mnoho rôznych prípravkov na odpudzovanie a zabíjanie hmyzu, ale ruku na srdce, naozaj chceme do bytu pustiť ďalšie chemikálie, ktorých účinnosť nie je 100%? Ďaleko lacnejším a ekologickejším riešením je nákup siete proti hmyzu, cez ktoré neprelietne ani muška, a pritom nebráni čerstvému vzduchu pri vstupe do miestnosti.

Aké typy sietí proti hmyzu existujú?

Siete proti hmyzuSiete proti hmyzu sa líšia podľa okenného typu. Vyrábajú sa aj do strešných či atypických okien a balkónových dverí. Pre moderné okná sa vyrábajú siete, ktoré sa v prípade potreby ľahko demontujú – najmä v zime, bez nutnosti vŕtania. Do starších okien sa montujú siete s  pružinovými kolíkmi či obrtlíkmi, tie ale vŕtanie vyžadujú.

Skvelou možnosťou je rolovací typ, vďaka ktorému sieť jednoducho zrolujete, ak ju práve teraz používať nechcete. Ak v okne nemáte dostatok priestoru pre vloženie siete proti hmyzu, nemusíte zúfať, existujú totiž plisované siete proti hmyzu, vhodné ako pre okna, tak pre dvere. Prevažná väčšina sietí sa montuje z interiéru.

Ako v oknách vyzerajú?

Siete proti hmyzu sú konštruované tak, aby okno neurobili škaredým, naopak aby ho dizajnovo podporili. Môžete si preto úplne ľubovoľne vybrať farbu sieťoviny a farbu rámu tak, aby vám ladili s dizajnom okna, s terasou alebo fasádou.

Siete proti hmyzu

Hmyz už vás otravovať nebude

Kúpa siete proti hmyzu je rýchle, nenáročne a efektívne riešenie. Zvoľte si dizajn podľa vášho vkusu a nechajte si vyrobiť siete proti hmyzu na mieru. Kľudný spánok bez otravného bzučania za to naozaj stojí!


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu