Čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air (PU4020)

Nová čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air (PU4020) s automatickým nastavením odfiltruje až 99,95% znečistenia vzduchu v interiéri – vaša domácnosť bude plná zdravého a čistého vzduchu. Aj pri vysokej výkonnosti sa vyznačuje tichým chodom (22 dB (A) minimum, 45dB (A) maximum), váš spánok v nočnom režime čističky tak nebude narušený.

čistička vzduchu rowenta

Domáci pomocník pre čistejší vzduch

Čistička vzduchu má unikátnu patentovanú technológiu NanoCaptur pre účinnú a trvalú likvidáciu najškodlivejších látok v domácnosti – formaldehydu, ktorý sa uvoľňuje v byte z rôznych stavebných a dekoračných materiálov, je obsiahnutý vo vonných sviečkach či v cigaretovom dyme. Štyri úrovne filtrácie chránia vašu rodinu od znečisťujúcich látok aj tých najmenších škodlivých častíc! Rowenta Intense Pure Air s ukazovateľom kvality upozorňuje na aktuálnu kvalitu ovzdušia podľa úrovne znečistenia vo vašom domove, inteligentnými senzormi znečistenia identifikuje nedostatočnú kvalitu vzduchu, ktorú obratom zlepší. Odporúčaná cena čističky vzduchu je 6 499 korún / 249 euro.

Úrovne filtrácie:

  1. úroveň – vstupný filter väčších častíc (prach, chlpy a pod.)
  2. úroveň – aktívny uhlíkový filter zachytáva pachy, plyn a prchavé organické zlúčeniny
  3. úroveň -HEPA filtrzachytí až 99,95% najjemnejších častíc (plesne, roztoče, jemné častice, baktérie, vírusy, lupiny …)
  4. úroveň – exkluzívny patentovaný NanoCaptur filter permanentne rozkladá formaldehyd

Údržba filtrov je vďaka svetelným ukazovateľom ľahká

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na českom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosť výrobkov po dobu 10 rokov – to platí už pre celých 95% produkcie spoločnosti.

Viac na: www.rowenta.czwww.rowenta.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu