Doprajte si luxusný spánok, ako pre lepšieho človeka

Aj spánok sa môže zmeniť na skutočný zážitok. Dnes sa každá vec môže zmeniť na nezabudnuteľný zážitok. Predstavte si, že jedna z najluxusnejších leteniek z Los Angeles do Dubaja stojí približne 30-tisíc eur. Jednosmerná. Ale ten luxus, starostlivosť a technické vychytávky, ktoré tam dostanete, sú skutočným zážitkom. Ale úprimne povedané, nie je to letenka pre obyčajných smrteľníkov. Ale ukážkový spánok si môže vďaka luxusným posteliam dopriať skutočne každý. Ako na to?

moderné postele

Nehľadajte medzi obyčajnými posteľami
Niečo výnimočné nájdete len ťažko medzi niečím obyčajným. Vyberte si kožené postele, ktoré váš očaria svojim nadčasovým dizajnom, kvalitou zameranou na každý detail a aj alergici sa potešia, pretože červotoče sa v koži nebudú usadzovať ako v textilných či drevených posteliach. Čisté tvary z dielne talianskych dizajnérov odeté v materiáli, ktorý nikdy nevyjde z módy. Posteľ by mala byť jasnou dominantou spálne, malo by sa tam okolo nej všetko točiť. A vďaka koženým posteliam z internetového obchodu Nasesedacky.sk ste našli víťaza, ktorý sa o to postará vo vašej spálni.

Vyberte si matrac pre lepší spánok
Nie je dôležitá len kvalitná posteľ, ale aj jej výbava. Je to podobné, ako keby ste si kúpili luxusnú limuzínu, no už by sa vám nechcelo investovať do prémiovej výbavy. A miesto toho by ste si kúpili iba základnú výbavu. Potešenie z jazdy by nebolo také, ako keď máte kvalitu všade. Nemusíte sa báť ani postelí so špeciálnymi rozmermi, pretože dnes už nie je problém kúpiť matrace na mieru, ktoré zapadnú do postele ako puzzle. Nemusíte sa ani báť vyššej ceny, matrace vyrobené špeciálne podľa vašich požiadavok sa cenovo vôbec nelíšia od tých so štandardnými rozmermi.

Ako si vybrať matrac?
Na výber máte z hlavných typov – latexové, pamäťové, taštičkové, pružinové a sendvičové matraxe. Veľmi závisí od toho, aký máte  na nový matrac rozpočet. No medzi najkvalitnejšie patria taštičkové a latexové matrace. Keď máte alergiu, vyberte si antialergénny. Tiež je lepšie, keď si na manželskú posteľ vyberiete dva menšie matrace. Hmotnosť je rozložená rovnomernejšie a nehrozia preležaniny a deformácie matracu. Doprajte si aj vy spánok, aký si zaslúžite.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu