IPL epilátor si vyžaduje viac pozornosti používateľa, no má aj výsledky

Súčasťou našich kúpeľní a výbavy pre osobnú hygienu a holenie je často len pár nevyhnutných nástrojov. Pre náročnejšieho zákazníka majú zmysel epilátory. V posledných rokoch zažívajú boom aj epilátory, aké sa v minulosti nachádzali len v špecializovaných salónoch, alebo sú naopak na toľko inováciami samými o sebe, že sa priamo ocitajú u koncových zákazníkov a teda aj používateľov. Ako je však na týchto prístrojoch viditeľné a zrejmé, ponúkajú kvalitu, možno štipku náročnejšieho používania a sú cenovo drahšie.

Rowenta epilátor

No zanechávajú svoje výsledky, ktoré koniec koncov nemusia stáť toľko, ako procedúry v salónoch. Zaujímavosťou je, že v prípade Rowenty a epilátora IPL Instant Soft sa priamo od výroby počíta s tým, že používateľka ho požičia kamarátkam, či iným členom rodiny a nejde tak o nástroj jedného majiteľa.

Rowenta epilátor IPL Instant Soft (EP9604)

IPL Instant Soft (EP9604) patrí do novej generácie bezbolestnej IPL epilácie Rowenta s intenzívne zacieleným lúčom, ktorý umožňuje dvakrát rýchlejšiu epiláciu s viditeľnými účinkami už po prvom použití. Patentovaný systém Pre-Precision zabezpečuje, aby žiadne miesto nebolo ošetrené dvakrát a pokožka netrpela. Používanie si žiada dodržiavať určité bezpečnostné pravidlá. Nejde tak o nástroj, ktorý by mal používať človek ľahostajný k návodom na použitie. Od toho nezávisí len výsledok, ale aj zdravie.

Epilátor totiž pracuje s určitými podmienkami a vtedy aj vie zaručiť výsledok. Je napríklad určený pre svetlé typy pokožky a naopak nie je vhodný pre tmavšie odtiene. Ide pritom o päť fototypov, pri ktorých má svetelný lúč svoju účinnosť a nevyvolá vedľajšie účinky. V prípade vyššie menovaného modelu ide o prístroj s bezpečnou a účinnou epiláciou využívajúcou technológiu IPL. Ide pritom o skratku pre slovné spojenie „Intenzívne pulzné svetlo“ a aj pri samotnej epilácií je možnosť výberu medzi súvislým, alebo bodovým blikaním.

Epilácia rôznych častí tela, kde sa človek zbavuje chĺpkov najčastejšie, si žiada rôzny čas. Intímne partie si vystačia s piatimi minútami, podpazušie s troma, kým nohy si vyžiadajú dve desiatky minút. Že Rowenta v prípade spomínaného mobilu počítala s požičiavaním prístroja svedčí aj popis výrobku a obsah balenia. Obsahuje totiž 4 vymeniteľné lampy pre hygienické zdieľanie prístroja medzi priateľmi.

Vlastnosti:

  • Kremíková lampa ponúka až 150 000 impulzov, postačuje na celé ošetrenie a nepotrebuje dokupovať ďalšie. Intenzitu svetla uvádzajú v hodnote 5 J/cm2
  • Súčasťou balenia sú ochranné okuliare. Tie sú nevyhnutné v prípade, ak ošetrujete tvár. Pulzné koncentrované svetlo do očí nebude dobrý nápad a môže mať negatívny dopad na zrak. Hoci sa teda môže zdať, že používanie komplikujú pravidlá, ide o nutné kroky, ktoré stále vedú k výsledkom. Zostáva však pravdou, že samotný výrobca ošetrenie tváre neodporúča, keďže mnoho žien na ošetrovanie tváre reaguje opačne. Vo všeobecnosti aj iní výrobcovia radia používať tento druh pomocníkov na zvyšok tela.
  • Dizajn je farebne ladený do bielej, prevažujúcej nad ružovou
  • Napája sa z elektrickej siete
  • Dermatologicky testované
  • Prístroj je ľahký, takže pri dlhšom držaní nepredstavuje riziko.
  • Známou tvárou, ktorá ho propaguje, je Daniela Peštová.

Zavřít reklamu
Zavřít reklamu