KRUPS Evidence Plus, nový automatický domáci barista

Rad kávovarov KRUPS Evidence Plus bol stvorený na to, aby ste sa zamilovali. Z kávových zŕn získava to najlepšie a maximálnou rýchlosťou prenáša ich chuť, vôňu i každú nuansu arómy do vašej šálky. V najvyššej kvalite, a pritom v pohodlnom komforte vášho domova. Vašu kuchyňu krásne doplní dizajnový a elegantný KRUPS Evidence Plus Titan.

Krups evidence

Nechajte sa rozmaznávať od automatického baristu v pohodlí vášho domova

Široká ponuka nápojov na každý deň

Plne automatické kávovary KRUPS Evidence plus sú skvelým pomocníkom pri príprave až 19 druhov lahodných kávových nápojov. Od espressa, lunga, dvojitého lunga, ristretta, doppia, americana cez cappuccino, latte macchiato, dvojité latte macchiato, mliečnu penu, espresso macchiato, flatwhite až po obľúbené nápoje ako café latté a dvojité café latté. Samozrejmosťou je aj možnosť pripraviť rôzne druhy čajov s voliteľným nastavením teploty. Široká ponuka receptov je zárukou, že v každej dennej i nočnej dobe si medzi nimi nájdete práve ten, ktorý vám zaručí najväčší pôžitok.

Intenzívnejší pôžitok vďaka expertným funkciám

Inteligentný systém prístrojov ponúka dve expertné funkcie: prvá z nich je extra shot, ktorá zdvojnásobí intenzitu kávového nápoja, pomocou druhej funkcie „tmavá“ si môžete zvoliť, či chcete kávu s ešte robustnejšou chuťou a tmavšou farbou. Evidence bravúrne zvládne aj prípravu dvoch káv súčasne, a to s mliekom či bez neho, to všetko jediným dotykom, čo ocenia domácnosti, v ktorých sa zíde viac milovníkov kvalitnej kávy.

Káva ako od baristu

Kávovary radu Evidence Plus sú vybavené unikátnou technológiou Quattro Force. Táto technológia je zameraná na štyri hlavné aspekty, ktoré sú pre prípravu naozaj dobrej kávy obzvlášť dôležité. Prvou súčasťou je extrémne odolný Active speed mlynček, ktorý šetrí čas pri každom mletí. Sparovacia jednotka Thermoblock sa zase stará o správnu teplotu. Jedinečný hydraulický utĺkací systém Ultraflat Tamping dokáže stlačiť kávu silou 30 kg / cm2, vďaka kvalitnejšej extrakcii je tak pôžitok z plnej chuti a arómy kávy oveľa intenzívnejší. Funkcia Auto Clean znižuje aktívnu údržbu na minimum, pretože po každej príprave nápoja vyčistí vnútorné časti varnej jednotky. To nielen zvyšuje životnosť kávovaru, ale tiež zaručuje bezchybnú chuť nápoja. „Evidence Plus využíva kovovú varnú jednotku a nerezovú oceľ pre varnú komoru – nie plastovú, ako to robí mnoho konkurentov. Zabezpečuje tiež, aby bola káva udržiavaná na konštantnej teplote od prvej šálky“, dopĺňa ďalšie výhody Kateřina Holíková, produktová manažérka značky KRUPS.

Výnimočný dizajn

Elegantný vzhľad prístrojov vkusne doladí každý kuchynský interiér. S rozmermi 36 cm x 37 cm x 24 cm zapadne do všetkých typov priestorov, napriek tomu si prístroj zachováva komfortne veľké objemy nádoby na vodu (2,3 litra) a zásobníka na kávové zrná, ktorých pojme 260 g. Na svoje si prídu aj tí, ktorí dávajú prednosť veľkým nápojom – flexibilná kávová výpust s nastavením až 15,8 cm im naplní aj naozaj veľké poháre.

Intuitívne ovládanie pomocou OLED displeja

Značka KRUPS ako jediná na trhu vybavila kávovary unikátnym, intuitívnym dotykovým panelom OLED s priečkou 21 cm, ktorý je svojou jednoduchou ovládateľnosťou ústretový ku každému užívateľovi. Pre jednoduchú orientáciu sú ikony vyobrazené farebne a je tu priamy prístup k 6 predvoleným najviac využívaným nápojom – espresso, espresso long, cappuccino, café latté, latte macchiato, čaj.

Odporúčaná cena kávovaru KRUPS Evidence Plus Titan EA894 je 1099 EUR a v predaji bude od druhej polovice novembra. www.krups.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu