Rowenta vytvorila hybridný zastrihávač fúzov Forever Sharp

Dokonalý vzhľad pravého gentlemana, zádumčivého dobrodruha alebo romantického hrdinu: to všetko s jediným a jedinečným hybridným zastrihávačom fúzov Forever Sharp Black (TN6000) a Forever Sharp White (TN6010). Naviac – s touto horúcou novinkou značky Rowenta budete vždy na ostro!

Rowenta foreversharp zastrihávač fúzov

Nech vás dnes čaká čokoľvek, so všestranným a vodeodolným zastrihávačom fúzov Rowenta Forever Sharp vytvoríte presný štýl podľa svojich predstáv. Je to pomocník extrémne ostrý a nepostrádateľný, s ktorým môžete tvarovať, zastrihávať či holiť fúzy a bradu akejkoľvek dĺžky bez podráždenia pokožky. Jeho mimoriadne efektívne a presné zastrihávanie jedným ťahom zaručí, že budete každý deň vyzerať skvele! Vďaka samoostriacej obojstrannej čepeli zo 100% nerezovej ocele nebudete musieť brity meniť, čo uvíta hlavne vaša peňaženka.

Bez kábla s dobrou výdržou

Strihač vydrží 90 až 120 minút bez dobíjania, čo predstavuje asi dva mesiace bežnej prevádzky a približne 26 kompletných zastrihnutí. Na jedno zastrihnutie ho vďaka funkcii rýchlonabíjanie s použitím USB kábla dobijete za neuveriteľné 4 minúty! Jeho použitie je jednoduché a veľmi komfortné, pretože je ľahký, presne padne do ruky a samozrejme je umývateľný vodou. Súčasťou balenia sú 3 nástavce pre dĺžku fúzov 1, 3 a 5 mm. Bez nástavca je dĺžka zastrihnutia na 0,4 mm.

Odporúčaná cena Forever Sharp Black (TN6000) je 49,90 EUR, odporúčaná cena Forever Sharp White (TN6010) je 39,90 EUR, www.rowenta.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu