Lauben má multifunkčný hrniec s plnohodnotným vnútorným

Multifunkčné hrnce poznáme dnes naozaj rôzne. Jednotliví výrobcovia sa predháňajú vo vývoji čo najzaujímavejších vychytávok. Len my sami máme osobné skúsenosti s niekoľkými hrncami tohto typu, ktoré uľahčujú prácu profesionálom aj mamičkám s minimom voľného času. Automatický hrniec uvarí sám. Taký, ktorý nemusíme neustále miešať a pozorne sledovať. Lauben má na svedomí tiež zaujímavú novinku v rámci ponuky multifunkčných hrncov.

Lauben multicooker hrniec

V tomto prípade siahol po zaujímavom riešení, v ktorom je vyberateľný vnútorný hrniec plnohodnotným hrncom na ďalšie účely. Niečo také je zatiaľ pre nás novinkou. Viac model Lauben OvenSafe Multicooker 6000RS predstavuje ich tlačová správa:

Lauben OvenSafe Multicooker 6000RS

Ušetrite svoj čas, namiesto státia pri sporáku sa môžete venovať rodine, sebe alebo sa vybrať na prechádzku a pritom budete mať doma navarené. Jedlá ako od šéfkuchára môžete vykúzliť s multifunkčným pomocníkom Lauben OvenSafe® Multicooker 6000RS, ktorého 6l vnútorný hrniec je vyrobený z masívnej liatiny so smaltovaným povrchom.

Vďaka technológii OvenSafe® ho môžete používať aj v trúbe alebo na rôznych typoch sporákov, pretože odolá teplotám až do 250 °C. Primárne ho však možno používať v spojení s multicookerom, ktorý ponúka 10 prednastavených programov, ako aj možnosť nastavenia vlastnej teploty a času. Dômyselne navrhnutá pokrievka rovnomerne rozvádza vlhkosť vo vnútri hrnca, liatina dokonale absorbuje teplo a varenie je tak úspornejšie.

Lauben multicooker hrniec

Priložený parný hrniec poskytuje priestor na varenie v pare. Určite oceníte aj funkciu odloženého štartu, vďaka ktorej si môžete do hrnca pripraviť všetko potrebné a nastaviť ho tak, aby ste po príchode domov mali navarené. Oneskorenci pri stole ocenia funkciu udržiavania teploty, ktorá sa postará o to, aby vaše jedlo zostalo teplé. Súčasťou balenia sú silikónové rukavice, podložka a inšpiratívna kuchárska kniha.

Viacúčelový hrniec Lauben OvenSafe® Multicooker 6000RS je k dispozícii na www.shop.lauben.com za 164,99 €.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu