Tineco bezdrôtové tyčové vysávače a ich novinky na trhu

Tineco je novou značkou na trhu s akumulátorovými vysávačmi bez drôtov. Pýšia sa mnohými vychytávkami, výkonom aj dizajnom. Najnovšie pribudla na trh táto dvojica.Oba modely sú zaujímavé aj svojimi možnosťami využitia. Nejde totiž len o vysávač, ale aj umývač podláh použiteľný na mokré nehody a mokré čistenie.

Tineco vysávač a čistič

Tineco Floor One S3

Netrápte sa zdĺhavým čistením podláh. Vysávajte a vytierajte jedným ťahom s vysávačom Tineco Floor One S3 Extreme. S bezdrôtovým inteligentným podlahovým čističom s vysávačom sa starostlivosť o podlahy stane hračkou. Prístroj je vybavený senzorom iLoop, vďaka ktorému si sám upravuje sací výkon a prietok vody na mopovanie podľa úrovne znečistenia podlahy. Na jedno nabitie zvládne pracovať až 35 minút. Jeho chod je tichý, napriek tomu vyniká vysokým sacím výkonom 30 W.

Jediným tlačidlom spustíte samočistiacu funkciu kefového valca a sacej trubice, ktorá sa spolu s nabíjaním vykonáva v praktickej dokovacej stanici. Zabudovaný LED displej zobrazuje všetky potrebné informácie vrátane farby, ktorá vás informuje o tom, kedy je podlaha vyčistená. Praktický je účinný HEPA filter, dve nádrže zabezpečia, že budete vždy umývať s čistou vodou, a hlasový asistent vás upozorní napríklad na stav batérie. S používaním čističa vám pomôže aj mobilná aplikácia Tineco. Doprajte si viac času pre seba vďaka pomocníkovi, s ktorým bude upratovanie všetkých druhov podláh hračkou.

Bezdrôtový čistič podláh s vysávačom Tineco Floor One S3 Extreme je k dispozícii na b2c.elem6.com za 399,99 €.

Tineco vysávač breeze

Tineco iFloor Breeze

Čistá podlaha za pár minút už nemusí byť utópiou. Vďaka inteligentnému bezdrôtovému podlahovému čističu Tineco iFloor Breeze zvládnete vyčistiť všetky druhy podláh za minimum času. Jeho nízka hmotnosť zaručuje jednoduchú manipuláciu a jeho tichá prevádzka nikoho neruší, aj keď sa pýši sacím výkonom 12 W. Batéria vydrží na jedno nabitie až 20 minút činnosti. Dobíjanie a proces samočistenia, ktoré spustíte stlačením jediného tlačidla, potom prebiehajú v praktickej dokovacej stanici.

Zariadenie v sebe kombinuje mop aj vysávač, čím šetrí váš čas. Poradí si so širokou škálou nečistôt, od prachu až po mokré alebo lepkavé škvrny. Inovatívny dizajn konštrukcie dokáže zachytiť až 90 % použitej vody, takže podlaha je takmer okamžite suchá. Tineco iFloor Breeze predstavuje moderného pomocníka, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti.

Bezdrôtový podlahový čistič s vysávačom Tineco iFloor Breeze je k dispozícii za 289,99 € na b2c.elem6.com.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu