Meníte podlahu Vašej garáže či dielne? Skúste Fortelock

Rekonštrukcia či výmena poškodenej podlahy sa pre mnohých majiteľov garáží často javí ako ťažký oriešok. Pri výbere materiálu na opravu, ale aj pri kompletnej výmene podlahy, vstupuje do hry totiž viacero faktorov, ktoré treba mať na zreteli. Premýšľate nad tým, či vôbec existuje podlaha, ktorá by bola pekná, ľahká na inštaláciu, odolná, jednoducho vymeniteľná a zároveň spĺňajúca prísne bezpečnostné kritéria?

Skúste vysoko odolnú PVC dlažbu, prekvapí Vás

V dnešnej dobe je na trhu množstvo podlahových materiálov, ktoré sa dajú použiť pri výmene alebo oprave poškodenej podlahy. Poznáte ale PVC dlažbu Fortelock? Tieto jednofarebné húževnaté dlaždice českého výrobcu sú populárne v garážach i dielňach nielen v Česku, ale predovšetkým v Nemecku, Francúzsku či Švajčiarsku. Prečo sú tak obľúbené?

Fortelock dlažba garáže pracovňa

Vydrží takmer všetko

„Potrebujem novú podlahu. Hlavne, nech niečo vydrží a nemusím to za chvíľu riešiť znova.“ Myšlienka, ktorá pred rekonštrukciou prebehla hlavou nejednému domácemu majstrovi. Preto nezabúdajte na životaschopnosť, odolnosť podlahy a s tým spojené záruky jej kvality.

Môže byť PVC dlažba dlhodobo odolnejšia než klasická betónová podlaha? Môže, kvalita PVC dlaždíc Fortelock je garantovaná v súlade s európskou normou EN 14014 a vďaka svojej vysokej hrúbke 7 mm dokážu odolávať vysokému a častému zaťaženiu i nárazom. Napríklad, pri páde kladiva alebo iného ťažkého predmetu na zem, nedôjde k významnému poškodeniu celej podlahy. Pokiaľ si do svojej garáže či dielne zvolíte PVC dlažbu Fortelock, vyhnete sa aj ťažko opraviteľným trhlinám, olupovaniu vrchnej vrstvy, čo je častým javom u betónových podláh, či tvorbe pavučinových trhlín, na ktoré sú náchylné keramické dlaždice.

V skratke, podlaha vám chvíle v garáži môže nielen spríjemniť, ale aj pekne skomplikovať. A to predsa nechcete, preto pri výbere venujte zvýšenú pozornosť deklarovaným parametrom a vlastnostiam podláh.

Fortelock dlažba garáže pracovňa

Šetríte nielen vašu peňaženku, ale aj váš čas

Ako majiteľ svojho pracovného priestoru určite hľadíte na finančné kritérium zvoleného materiálu, ktoré je často jedným z najdôležitejších parametrov pri rozhodovaní. Odporúčame však myslieť aj na ostatné súvislosti spojené s opravou podlahy. Berte do úvahy napríklad náklady spojené s prípravou miestnosti, pracovnou silou či prípadné náklady na požičanie špeciálneho náradia a vybavenia.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že cena za podlahu z PVC dlaždíc prevyšuje iné dostupné materiály. Áno, pokiaľ zvážime iba cenu za 1m2, v konečnom zúčtovaní však ušetríte. Jednou z oblastí, kde Fortelock vyhráva nad konkurenciou, je totiž jeho aplikácia. Zabudnite na miešačky, zbíjačky, podlahárov alebo akékoľvek ďalšie dodatočné náklady. PVC dlažbu si položíte jednoducho sami na takmer akýkoľvek pevný povrch v priebehu niekoľkých hodín, čím samozrejme znížite celkovú cenu rekonštrukcie vašej garáže.

V prípade, že sa Vám podarí niektorú z dlaždíc poškodiť, ponúka Fortelock obrovskú výhodu – stačí vybrať poškodený diel a nahradiť ho novým. Podobne ako je tomu pri skladaní puzzle.

Áno, možno si hovoríte, že celú rekonštrukciu napríklad betónovej podlahy zvládnete sami a vyššie uvedené náklady sa vás netýkajú, je tu však aj ďalší faktor, na ktorý netreba zabúdať. Čas. Komodita, ktorej nikdy nie je dosť a predsa ňou častokrát plytváme. Viete, že 20m2 podlahy Fortelock zvládnete položiť za hodinu? Na nič nečakáte a ihneď po položení používate. Jednoducho povedané, správny výber vám môže ušetriť kopec času.

Fortelock dlažba garáže pracovňa

Nešmýka sa a dýcha

Pri pohybe po PVC dlažbe si môžete byť istý, že sa Vám nebude šmýkať. Garanciou je nielen jej dezén, ale aj klasifikácia R10 podľa európskej normy DIN EN 51130.

V prípade, že máte nemilú skúsenosť a problémy s vlhkosťou v miestnostiach a tvorbou plesní, poteší vás systém Air-Flow, ktorý je špeciálne konštruovaný na spodnej časti každej dlaždice. Je tvorený systémom odvodňovacích kanálikov, ktoré umožňujú prúdenie vzduchu zospodu dlažby a schnutie podlahy.

Fortelock dlažba garáže pracovňa

Pestrý výber a záruka až 12 rokov

Pokiaľ ste sa dočítali až sem, veríme, že Vás PVC dlažba zaujala. Teraz si už len stačí vybrať farbu a dezén. Ponuka je naozaj pestrá. Na výber máte nielen z 12 farebných prevedení, ale aj zo 4 vzorov a troch typov dlaždíc – Light (vhodné pre strednú záťaž), Industry (vhodné pre vysokú záťaž) a Invisible (unikátna séria dlaždíc so skrytými zámkami, vhodná pre strednú záťaž). Dlaždice Fortelock sú ponúkané so zárukou až 12 rokov.

Chcete bezplatnú vzorku? – Objednajte si vzorku PVC dlažby Fortelock zdarma


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu