Tefal vyvinul elektrický gril a predsa s vôňou dreva, Aromati-Q 3 v 1

Pri elektrickom grile vám určite chýba skutočný oheň alebo vôňa dreva. Kým oheň dokáže nahradiť vyhrievacie teleso, čím je gril bezpečnejší a využiteľný aj na miestach, kde narábanie s ohňom predstavuje riziko, vôňu dreva si môžete vychutnať aj pri elektrickom grilovaní. Tefal vytvoril grill s názvom Atomati-Q, ktorého aromatická vlastnosť je už v názve. Zvláštnosťou je dizajn pripomínajúci záhradnú grilovaciu klasiku a predsa v sebe ukrýva niečo viac.

Tefal Aromati-q

Grilovanie medzi Slovákmi celkom zdomácnelo a tento trend sa rozširuje z leta, predtým hlavnej a jedinej sezóny, aj na jar, jeseň, a dokonca i zimu. Niet sa čomu diviť, grilovaným dobrotám sa len tak niečo nevyrovná a vďaka novým technológiám elektrických grilov je možné grilovať bez obmedzenia.

Aromati-q gril na záhradné oslavy

Gril na záhradné oslavy. Ak máte chuť k jednoduchému elektrickému grilovaniu pridať vôňu dreva, dá sa to pomocou novinky Aromati-Q 3 v 1 BG916834. V tomto grile pripravíte pokrmy v troch rôznych režimoch. Akékoľvek potraviny v ňom môžete grilovať, aromatizovať prírodným drevom (ako údenie), alebo piecť vďaka reflektoru priameho tepla. Teplotu v grile ľahko nastavíte šesťstupňovým termostatom, takže jedlo bude vždy pripravené presne podľa vašich predstáv. Rošty i základné teleso sú navyše umývateľné v umývačke. Cena sa pohybuje od 299 EUR.

Kontaktný gril pre balkónové grilovanie

Novinkou ne na trhu aj Optigrill+ GC712D34 od značky Tefal je skvelým riešením pre začiatočníkov i profesionálov, ktorí vždy vyžadujú perfektné výsledky. Tento elektrický gril je vybavený inovatívnym senzorom na meranie hrúbky mäsa s automatickým prispôsobením teploty podľa vybraného programu. Displej mení farbu, zobrazuje fázu pečenia a upozorňuje vás i zvukovým signálom o presnom stave grilovania. Povrch grilu je nepriľnavý, ľahko sa teda čistí. Grilovacie dosky a odkvapkávaciu misku je možné vybrať a umývať v umývačke. Variant Optigrill+ XL GC722D34 je určený pre väčšiu spoločnosť napríklad pri rodinnom stole – vďaka zvýšenej kapacite zvládne viac porcií naraz! V predaji od 179,90 EUR.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu