Myši sa už ubytovali u vás doma? Plašička online aj na Youtube

Je jeseň, objavuje sa tradičný problém a v podstate to nie je ani žiadne prekvapenie. Po stáročia to tak fungovalo, že ľudské príbytky majú na jeseň nových nocľažníkov, či dokonca stravníkov. Myši sú malé, milé, tiché, nenápadné, no na kúsku igelitu vedia urobiť poriadny neporiadok a hluk.

myši

Hryzú izoláciu, prehrýzajú ochranné fólie, prekrytia a poistné strešné fólie, len aby sa dostali do tepla. Ustavičný boj s hlodavcami majú rôzne stavby. O to viac tie opustené. Proti myšiam bojujeme rôznymi cestami, no ak má ísť o urgentný boj, na počudovanie pomáha aj Youtube.

Prvá pomoc, kým nemáte plašičku, je na Youtube

Skôr než dorazí objednaný jed na potkany, vyrazíte čakať do obchodu na rad v ástupe ľudí s rúškami a kúpiť trochu syra, na ktorý nalákate myš do pasce a skôr, než sa odhodláte s myšou bojovať, môžete ju dostať čo najďalej od seba aj pomocou niekoľkých videí na youtube. Niekoľko overených, ktoré sa nám podarilo otestovať v garáži s úspechom uvádzame nižšie. Skúste to aj vy, ak sa ich šramot odohráva tam, kde dokážete priniesť notebook s pripojením, alebo mobil s dátami.

Upozornenie: pozor na vlastné uši a psov pre istotu vzdiaľte.

Upozornenie: nechajte pokojne bežať s vyššou hlasitosťou (nezabudnite na to, že ste ju zvýšili), ale pozor na ostatné procesy, nové správy, facebook, ICQ,  či iné aplikácie, ktoré by mohli tiež robiť zvuk. Mohlo by ísť o veľké neželané hlasité prekvapenia.

Ultrasonické plašičky môžu mať hodinu, prípadne až niekoľko hodín

Ak sa šramot odohráva za stenami, skúste túto verziu:

 


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu