Novinka Tefal IXEO: špeciálna žehliaca doska s naparovaním

Pre dnešnú uponáhľanú dobu je príznačná nadmerná záťaž pracovných, spoločenských, ale aj bežných domácich povinností. Dôležité preto je, aby sme mali v profesijnom aj súkromnom živote poriadok. Pri riešení všetkých problémov teda uprednostňujeme jednoduchosť, rýchlosť, kvalitu a snažíme sa dosiahnuť perfektné výsledky bez kompromisov. Tefal ponúka zaujímavý spôsob, ako ľahko zvládať starostlivosť o odev. Novinka Tefal IXEO (QT1020E0) je mimoriadne riešenie s kombináciou funkcií žehličky a naparovačky odevov, ktoré ocenia nielen tí, čo žehlia zásadne tesne pred odchodom.

IXEO žehliaca doška a žehlička

Tefal IXEO prináša nové, a hlavne jednoduché riešenie pre žehlenie a naparovanie bielizne. Celkom tak prehodnocuje spôsob, akým sa staráme o náš každodenný vzhľad. Všestranný pomocník je zložený zo žehličky, naparovačky a žehliacej dosky s názvom Smart Board, ktoré umožňuje 3 pozície pre dokonalé výsledky podľa vašej potreby:

  1. horizontálne pre efektívne žehlenie,
  2. vertikálne pre naparovanie a
  3. 30° pre odstránenie drobných záhybov.

IXEO žehliaca doška a žehličkaS touto novinkou prichádzajú úplne nové zážitky zo žehlenia – Tefal IXEO je pripravený na použitie len za 45 sekúnd, disponuje zásobníkom s objemom 1L a žehličkou, ktorá je dvakrát ľahšia oproti klasickému modelu a zaručuje žehlenie bez námahy. Vďaka technológii Smart Protect môže byť akákoľvek látka žehlená s dôverou. Dokonca aj tie najjemnejšie tkaniny! Sofistikovaná špička pustí žehličku naviac do každého zákutia a poradí si so všetkými záhybmi. Intenzívny výkon naparovačky a žehličky eliminuje až 99,9% baktérií, osvieži a odstráni zápach, vaša bielizeň je hygienicky čistá.

Tefal IXEO vyniká štýlovým dizajnom, ktorý ho hneď na prvý pohľad odlišuje od klasických žehliacich dosiek. Úhľadný povrch v kombinácii čiernej a medenej farby posilňuje jeho obraz výnimočnosti a kvality. Úspora miesta, vysoká flexibilita a pohodlie (vďaka presnej a ľahkej základni môžete ošetriť svoje oblečenie kedykoľvek a kdekoľvek), to sú ďalšie benefity elegána na žehlenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tefal.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu