Odkvapový zachytávač lístia: Ako vyzrieť na jesenné pozdravy prírody

Odkvapové zvody by mali zachytávať predovšetkým dažďovú vodu, ale vysvetľujte to padajúcemu lístiu. Aby sa nepozvané jesenné pozdravy prírody v odkvapoch neusádzali a neupchávali ich, ponúka www.hpishop.sk šikovné riešenie v podobe zachytávača lístia. Táto na prvý pohľad jednoduchá plastová mriežka vytvorí nad žľabom ochranný kryt, ktorý prepustí vodu, ale lístie alebo ihličie zachytí a vietor ich potom prirodzene odfúkne. Okrem praktického zachytávača lístia ponúka nový špecializovaný predajný kanál www.hpishop.sk aj ďalšie príslušenstvo pre strechy.

zachycovač lístia v odkvape

Upchatý odkvapový zvod môže pri výdatných dažďoch spôsobiť zatekanie do domu. Možnosti ako tomu predísť sú v podstate dve. Buď môžete každý rok párkrát vytiahnuť rebrík, vyšplhať sa na strechu a pri akrobatickom výkone vo výške niekoľkých metrov nad zemou odkvapy vyčistiť od nánosov prírody, alebo môžete staviť na odkvapový zachytávač lístia od www.hpishop.sk a raz a navždy nad prírodou vyzrieť.

Zachytávač lístia v podobe vypuklej mriežky z polyetylénu do odkvapu vpustí vodu, ale lístie, ihličie alebo vetvičky nie. Montáž je úplne jednoduchá a vy si jesenné prejavy prírody môžete v pokoji vychutnávať s hrnčekom kávy z pohodlia domova. Príroda sa sama postará, aby zachytené mechanické nečistoty vietor odfúkol.

Nový e-shop www.hpishop.sk spustila spoločnosť HPI, dodávateľ príslušenstva pre strechy s 24-ročnou tradíciou na českom a slovenskom trhu. Vo svojej on-line ponuke má viac ako 400 strešných komponentov, ku ktorým poskytuje technické informácie, poradenstvo a servis tak, ako v kamennej predajni.

Vzhľadom k tomu, že spoločnosť HPI distribuuje všetky ponúkané výrobky zo svojho nového obchodného a logistického centra, obdrží zákazník po objednaní na www.hpishop.sk tovar v priebehu niekoľkých dní, často už na druhý deň. Viac na www.hpishop.sk.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu