Kupujete priemyselnú bránu? Niekoľko rád, z čoho môžete vyberať

Zabezpečiť plynulý prejazd veľkých vozidiel do skladov, dep a výrobných prevádzok nie je jednoduché. Predtým, ako pristúpite k porovnávaniu typov a modelov brán, ujasnite si, kam bránu potrebujete umiestniť a čo od nej očakávate. Pri výbere určite zohľadnite životnosť, funkčnosť, bezpečnosť, odolnosť, rýchlosť a ovládanie brány. Všetky tieto vlastnosti majú oba typy priemyselných brán značky Minirol.

Priemyselná brána

Lamelové brány sú riešením pre nadmerné stavebné otvory

Priemyselné brány sa vyrábajú z ocele, hliníka a antikoru a ich prednosťou sú minimálne požiadavky na priestor. V prípade lamiel máte na výber lamely jednostenné alebo dvojstenné, so zateplením a bez, s prerušeným tepelným mostom alebo protipožiarne lamely. Lamelový pancier sa ľahko navinie do subtílneho boxu a v prípade poškodenia ho možno jednoducho opraviť.

Priemyselná brána

Bránu je možné vybaviť nadštandardnými bezpečnostnými prvkami. Do rizikových prevádzok je možné objednať špeciálne upravenú bránu – napr. protipožiarnu, nepriestrelnú, do výbušného prostredia alebo s atypickým rozmerom.

Fóliové brány využijete v exteriéri aj interiéri priemyselných hál

Nazývajú sa tiež rýchlobežné brány, pretože zaručujú plynulý prejazd aj v extrémne vyťažených prevádzkach. Vďaka flexibilite použitej fólie nehrozí výplni brány pri nabehnutí na prekážku žiadna porucha. Fólia vytrhnutá z vodiacich líšt sa automaticky vráti do svojej polohy počas jedného otváracieho cyklu.

Konštrukcia brány je z nerezovej alebo pozinkovanej ocele. V dostupnej vzorkovnici si môžete vybrať farbu fólie z 8 farebných odtieňov alebo výrezy pre okná. Fóliové brány značky Minirol môžete objednať aj do špeciálnych prostredí – napr. do chladiarenských a potravinárskych prevádzok, do miest so zvýšenými požiadavkami na hygienu alebo tam, kde je nutné mať bránu s únikovým východom.

Priemyselná brána

Ak vás ponuka značky Minirol zaujala, požiadajte o bezplatnú ponuku ceny priemyselných brán a návrh riešenia.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu