Problémy s vlhkosťou v byte a malé odvlhčovače vzduchu

odvlhčovače vzduchuSuchý vzduch v byte je nepríjemná záležitosť. Vysušuje vašu sliznicu a dýchacie cesty, čo môže viesť k tomu, že sa vám bude púšťať krv z nosa. A aby toho nebolo málo, tak ste aj vo väčšom ohrození, že vás napadne vírové ochorenie, pre ktoré je suchý vzduch živná pôda. Dá sa však proti tomu veľmi jednoducho bojovať – ionizátorom. Ako však bojovať proti vlhkému vzduchu, ktorý predstavuje tiež veľké riziko pre naše zdravie? Čítajte ďalej a dozviete sa, ako sa účinne zbaviť vlhkosti vo vašom byte.

Zapojte do boja odvlhčovač
Vlhký vzduch sa vám nemusí v byte alebo v dome objaviť len počas záplav alebo po tom, ako vás vytopí sused nad vami. Často za to môže nesprávne fungujúca izolácia. Najlepšie urobíte, keď sa pustíte do boja s vlhkým vzduchom čo najskôr. Pretože mať plesne v byte je veľmi nebezpečné. Vyberte si odvlhčovač vzduchu, ktorý bude v tomto boji proti vlhkosti vašim najlepším bojovníkom. Ako postupovať pri výbere?

Čo musíte zohľadniť?
Dôležitá je veľkosť priestoru, ktorý chcete odvlhčiť. Pretože máte na výber domáce, poloprofesionálne a profesionálne odvlhčovače vzduchu. Keď máte vlhkú iba vonkajšiu stenu, pretože vám preteká múr, nebudete si kupovať profesionálny odvlhčovač za viac ako tisíc eur. Pokojne si vystačíte aj s domácim. Domáce odvlhčovače vás denne dokážu zbaviť približne 20 litrov vody, zatiaľ čo profesionálne až 120 litrov. Takže sušiť izbu v byte s profesionálnym odvlhčovačom by bolo ako ísť s tankom na bažanty. Stačí vám domáci odvlhčovač, ktorý nájdete TU.

Ktorý je pre mňa najlepší?
Nie je žiadna hanba, keď sa neviete rozhodnúť, ktorý odvlhčovač je pre vás najlepší. Preto sú tu odborníci, ktorí sú ochotní vám poradiť. Spoločnosť Vzdušín vám odporúča domáce odvlhčovače Remko, ktoré vás zbavia nielen vlhkosti, ale aj plesní, spór a zápachu vo vzduchu. Remko je známy vďaka svojej kvalite za veľmi prijateľné ceny. Domáci odvlhčovač Remko si v internetovom obchode Vzdusin.sk môžete kúpiť už od 331 €. Bojujte aj vy proti plesniam, ktoré sú nebezpečné pre vás, vaše deti a aj domácich miláčikov.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu