Rowenta vyvinula kulmu s automatickým otáčaním pre dokonalé vlny

PREMIUM CARE SO CURLS (CF3730) značky Rowenta je vskutku čarovná kulma striedajúca rotácie vľavo a vpravo, ktorá vytvorí účes ako od špičkového kaderníka. INSTANT CURLING systém automaticky natáča vlasy a behom okamihu vytvorí očarujúce vlny. Keramický turmalínový povrch s prirodzenou ionizáciou chráni vlas, uhladzuje ho a dodáva mu žiarivý lesk.

Kulma Rowenta

Kulma je vhodná pre všetky typy vlasov a podľa toho možno nastaviť teplotu bez obáv z poškodenia – stupeň 1 pre jemné vlasy (170 °C), 2 pre normálne vlasy (200 °C), 3 pre silné a odolné vlasy (230 °C). Možno vytvoriť 4 druhy účesov – doba pre ich vytvorenie je kontrolovaná elektronicky, nedochádza teda k prehriatiu vlasu. Zvyšková vlhkosť vo vlase totiž zaisťuje pružnosť a trvanlivosť vytvorenej vlny.

Nová kulma Rowenta So Curls má sofistikovaný dizajn. Ergonomický tvar uľahčuje zachytenie prameňa vlasov, a to aj vzadu na hlave. Zahreje sa behom necelej pol minúty a kontrolka oznámi pripravenosť na prevádzku. Otočná šnúra dlhá 1,8 metra umožňuje komfortnú manipuláciu. A samozrejmosťou je ohľad na úspornú a bezpečnú prevádzku: Po 1 hodine prevádzky sa prístroj automaticky vypne, po 20 minútach klesá teplota na úsporný režim 50 ° C.

Odporúčaná cena je 139,90 EUR.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu