Rowenta a nové vysávače: Robotický Smart Force Cyclonic s Wifi a iné

Vraciate sa domov po dlhom upracovanom dni a bojíte sa, že vás čaká ďalšia zmena? Už ale nemusíte – značka Rowenta prišla s dokonalým pomocníkom pre každodenné upratovanie. Robotický vysávač Smart Force Cyclonic môže byť napojený na wi-fi a vďaka precíznej technológii jednoducho zatočí s prachom vo vašej domácnosti!

Rowenta, robotický vysávač Smart Force Cyclonic Connect

Smart Force Cyclonic Connect sa čoskoro stane aj vaším obľúbeným domácim miláčikom. Snúbi v sebe technológiu Rowenta Cyclonic a výborného robota s umelou inteligenciou vyvinutou o v Rakúsku. Šikovný stroj s atraktívnym futuristickým dizajnom má najlepší sací výkon vo svojej kategórii. Čas, ktorý vám Smart Force Cyclonic Connect ušetrí, tak môžete využiť úplne inak – treba relaxáciou s dobrou knižkou.

Čo majú spoločné domácnosti rodín s deťmi, alergikov či majiteľov domácich zvierat?

V týchto domácnostiach sa upratuje, a teda aj vysáva, každý deň, alebo takmer každý deň. Drobný prach, ale napríklad aj večné omrvinky z raňajok alebo chlpy z mačky nám dávajú naozaj zabrať. Avšak s novým parťákom Smart Force Cyclonic Connect všetko vyriešite hravo, a hlavne bez investície vlastného vzácneho času. Inovácia robotického vysávača novej generácie značky Rowenta trvala 5 rokov a naozaj sa vyplatila – vysávač je špičkou vo svojej triede, a to ako na tvrdých podlahách, tak aj na kobercoch.

Rowenta, robotický vysávač Smart Force Cyclonic Connect

Vie sa skvele zorientovať v priestore, ľahko „prekračuje“ prahy, dostane sa pod posteľ, skrátka neunikne mu jediný nedostupný kút. Pre jeho mimoriadnu výkonnosť Rowenta využila svoju preverenú technológiu Cyclonic Technology ™. Spoľahlivý motor a tvar prístroja pripomínajúci písmeno D sú zárukou výborného výsledku – robotický vysávač sa dokáže dostať tesne pozdĺž stien až do rohov miestnosti. Naviac inteligentný stroj vďaka integrovanej kamere a laseru detekuje nábytok, ľudí a ďalšie prekážky. Je schopný vyčistiť kompletne vaše obydlie tým najefektívnejším spôsobom. Dokonca je tak šikovný, že keď sa mu náhodou vybije batéria v polovici práce, po nabití začne presne tam, kde prestal. Citlivé senzory robotovi zabránia v páde treba zo schodov.

Robota môžete mať v malíčku!

Smart Force Cyclonic Connect môžete riadiť jedným prstom vo vašej smartphone aplikácii. Môžete ho zastaviť, naštartovať alebo dobiť. A ak jeho program máte nastavený na dobu svojej neprítomnosti, aplikácia vám o jeho „výkone“ podá priebežne správu. Vysávač má 3 sacie rýchlosti, aby sa mohol prispôsobiť typu podlahy. Lítiová batéria pri každodennom upratovaní vydrží v Eco režime až 60 minút, dobíja sa 3 hodiny.

Rowenta vyvinula 4 rôzne modely: 2 klasické, 1 pre rodiny s prídavnou centrálnu kefou a 1 vybavený špeciálnou animal care kefou pre majiteľov domácich maznáčikov.

Rowenta Smart Force Cyclonic Connect (RR8021WH)

Najlepšie účinnosť vysávania kobercov na svete od značky Rowenta. Funkcia Extreme Cyclonic Technology je pokročilá cyklónová technológia bezvreckových vysávačov pre dokonalú separáciu prachu zo vzduchu. Smart Force Cyclonic Connect disponuje bezuhlíkovým motorom 30 000 ot./min s dlhou životnosťou. Lítiová batéria umožňuje prevádzku až 60 minút. Veľkou výhodou je krátka doba dobíjania – iba 3 hodiny.

Súčasťou systému je vysoko sofistikovaný navigačný systém s kombináciou kamery a laseru, ktorý meria v reálnom čase svoju vzdialenosť od predmetov v miestnosti. Smart Force Cyclonic connect mimoriadne účinný na kobercoch. Smartphone aplikácie (WiFi) umožňuje diaľkové ovládanie robota s možnosťou využitia Offline režimu a týždenné programovanie upratovania. Pri modeli Smart Force Cyclonic RR8043WH Animal Care je súčasťou balenia prídavný kefa so striedavým umiestnením tuhých a mäkkých štetín pre dokonalý upratovanie po zvieracích miláčikoch.

Rowenta Silence Force Cyclonic 4A+ Animal Care (RO7691EA)

Značka Rowenta prichádza s najtichším vysávačom bez vrecka, ktorý má neuveriteľne nízku hlučnosť, iba 67 dB (A). Emisia prachu A vďaka 2-stupňovej filtrácii je 99,98% prachu odfiltrované. Vysávač disponuje XL objemom nádoby pre veľké byty a domy. Navyše sa dobre ovláda – ľahkú údržbu umožňuje intuitívny prístup k penovému filtru, ktorý je kompletne umývateľný a ktorý zaisťuje dlhotrvajúci stabilný sací výkon. Nádoba na prach sa ľahko a bezpečne vysypáva a vďaka lock systému sa nemôže náhodne otvoriť. Vysávač je vybavený veľkým komfortným madlom a veľkými kolieskami – vďaka tomu sa ľahko prenáša a lepšie sa s ním manévruje. Široká škála príslušenstva vrátane univerzálnej sacia hubica Power air pre najlepšiu účinnosť bez výmeny na všetkých typoch povrchov zaručuje skvelé výsledky vysávania. Pripomína tak trochu vysávač Rowenta RO8370EA, ktorému sme sa už venovali v článku.

Rowenta Clean & Steam All Floors (RY7597WH)

Nestrácajte čas! Vďaka dokonalému pomocníkovi Rowenta Clean & Steam All Floors budete mať dokonale upratané na všetkých typoch tvrdých podláh. Patentovaná vysoko účinná trubica Dual Clean and Steam podlahy vysaje a zároveň hygienicky vyčistí, to všetko naraz. Súčasťou je nástavec Ultra Glider, ktorý ľahko a jednoducho umožňuje vysávanie, a to vrátane parného vysávanie kobercov. Unikátna technológia Advanced Cyclonic Technology umožňuje perfektné vysávanie bez vrecka s objemom 0,4 L. Vytieranie pomocou pary, ktorá zabije až 99% baktérií, navyše zvládnete bez použitia akejkoľvek chémie. Voliť môžete z troch rýchlostí a doba prevádzky na jednu nádrž je až 40 minút. To všetko intuitívne jednoducho a rýchlo.

Rowenta Dual Force 2v1 (RH6751WO)

Tyčový vysávač Rowenta 2v1 je ideálny pre každodenné upratovanie vďaka veľmi komfortnému použitiu. Veľmi oceníte najmä podlahovú hubicu s motorizovanou turbokefou a LED osvetlením pre upratovanie priestorov s malou viditeľnosťou. Vďaka sklopnému madlu vysávač ľahko uskladníte. Akonáhle prístroj zastavíte, vypne sa v parkovacej polohe turbokefa aj LED osvetlenie hubice. Lítium-iónová batéria umožňuje prevádzku vysávača až 45 minút bez nabitia. Unikátna cyklónová technológia pre vyššiu separáciu prachu zo vzduchu zvyšuje výkon vysávača k vašej spokojnosti. Vďaka nízkej hmotnosti, len 2,5 kg, a tiež vďaka pohodlnému madlu sa s prístrojom jednoducho manipuluje. Súčasťou je praktický vyberateľný zásobník prachu s objemom 0,6 l.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu