Najtenšia kulma na trhu je tá od Rowenta for Elite: Curls Forever!

Hoci je novinkou, už je úspešne zastúpená vo všetkých veľkých obchodoch s elektronikou a spotrebičmi. Najtenšia eliptická kulma na vlasy Curls Forever (CF3112) zaujala aj niekoľko magazínov, čo nie je celkom zvykom. Respektíve aspoň my sami nesledujeme iné médiá a ich záujem o kulmy. A pritom klasická kulma. Kučierky v štýle afro sú trendy aj na blond vlasoch. Aby boli naozaj malé, chce to tenučkú kulmu a správne ohrievanie. Potom už je vlastne odhalené tajomstvo, prečo je táto kulma tak zastúpená v predaji aj v článkoch.

Tenučká kulma Curls Forever

Ultra tenký dizajn má priemer len 10 mm. Pri práci prenáša teplo na navinutý prameň vlasov a efekt má byť dlhotrvajúci ako zo salónu. Na zohrievanie stačí 30 sekúnd. Eliptická kulma má unikátny ochranný povrch Keratin & Shine, pri každodennom používaní nedôjde k poškodeniu vlasov. Keratín spolu s efektom ionizácie vlasy uhladí, zanechá ich lesklé a poddajné. Curls Forever na zahrieva na teplotu 180 ° C počas 30 sekúnd. Táto teplota je pre vlasy prijateľná.

Súčasťou balenia je trochu netradične stylingová rukavica pre komfortné natáčanie prameňa na kulmu bez strachu z popálenia prstov.

Technické informácie:

  • Výrobca: Rowenta
  • Model: CF3112F0 Curls Forever
  • Séria: Rowenta for Elite
  • Farba: Čierna
  • Príkon: 25 W
  • Funkcie: ionizácia, jedna teplota (180 °C)

Majú k nemu aj takéto video s usmiatou blogerkou

Stránky výrobcu: www.rowenta.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu