Rowenta novinky: Žehliaca kefa je „zdravšia náhrada“ žehličky

Zdravšia a ešte bezpečnejšia náhrada za žehličky je žehliaca kefa. Mimo klasickej funkcie kefy má totiž ešte niekoľko ďalších, ktoré ocenia dievčatá a ženy s hustými vlasmi, respektíve ktokoľvek s dlhými vlasmi a s problémami vlasy rozčesať. Rowenta, priekopník vo vývoji v tomto segmente má na rok 2019 pár noviniek.

Žehliaca kefa POWER STRAIGHT (CF5820)

Rowenta Power Straight Brush (CF5820) je prvá žehliaca kefa, ktorá bola klinicky testovaná na vlnitých, kučeravých a silne krepatých vlasoch. Vďaka unikátnej výkonnej technológii je rýchlejšia a zdravšia ako žehlička a ušetrí až tretinu času bez ohľadu na to, ako nepoddajné vaše vlasy sú. Keramické štetiny sú na kefe optimálne rozvrhnuté, aby vlasy neťahali, ale aby nimi precízne prechádzali. Teplo rovnomerne sála zo štetín a tiež z tela kefy. Možnosť nastavenia 3 teplôt pre všetky druhy vlasov. Práve preto je žehlenie nielen účinnejšie, ale aj rýchlejšie. Keramický povrch štetín s vysokou kĺzavosťou vlasy chráni pred zničením a generátor iónov sa postará o lesklé a hladké vlasy.

Rowenta žehliaca kefa

Odporúčaná cena je 77,90 EUR.

Žehliaca kefa Rowenta Instant Straight (CF5712)

Rýchle a dokonale hladké, narovnané vlasy s pomocou žehliacej kefy Rowenta Instant Straight bez straty objemu! Vlasy rozčeše jedným ťahom – bez toho, aby ste museli oddeľovať jednotlivé pramienky, tak ako keď si žehlíte vlasy žehličkou. Ešte ich aj vyžehlí nahriatymi keramickými štetinami! To je predsa ideálne pre každodenné používanie. A vďaka generátoru iónov dochádza k eliminácii statickej elektriny a krepatenia. Navyše keramický povrch vlasy nepoškodzuje, ale dopraje im starostlivosť – a to všetko váš účes dokonale rozžiari. Optimálnu teplotu 210° pre rýchle a dokonalé narovnanie vlasov si skontrolujete na digitálnom displeji.

Rowenta_Instant Straight_CF5712

Odporúčaná cena je 59,90 EUR.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu