Sušenie bielizne: Magnum je hviezda medzi sušiakmi (voľba spotrebiteľa)

Vešanie čerstvo vypratej bielizne si žiada sušiace stojany. V domácnostiach, kde sušiak na bielizeň chýba, je nutná dávka vynaliezavosti. Klasické radiátory sa postupne menia na viac a viac dizajnové kúsky a tak nie vždy zároveň plnia úlohu prístupného sušiaku. Úlohou sušiaku v interiéri, ale pokojne aj na balkóne, je udržiavať vlhkú bielizeň neuzavretú nepriloženú o nepriedušný povrch. Na sušiakoch sa každý odev, ponožka, či látka drží od seba. Klasický sušiak funguje na jednoduchom princípe a dal by sa považovať za absolútnu banálnu súčasť domácnosti.

Sušiak bielizne VIleda Magnum

Napriek tomu nie každá domácnosť ho má a neraz rieši rôzne ekonomické riešenia. Tie, ktoré vydržia pár rokov, no nie celé desaťročie. Aj sušiak môže byť komfortný, alebo ešte niečo viac. Nemusí padať pri nerovnováhe uloženého “nákladu”. Ako malý bonus môže byť aj niečo navyše.

Magnum ako Voľba spotrebiteľov roka 2020

Magum spomínaný v nadpise článku nie je zbraňou, hoci v segmente sušiakov bielizne by ňou byť mohol. S ocenením Voľba spotrebiteľov za rok 2020 v kategórii Potreby pre domácnosť, Magnum je produktom známej značky Vileda. Výsledkom ankety je potvrdenie popularity na prvý pohľad celkom obyčajného sušiaku bielizne do domácnosti.

Zaujímavé a konštrukčne jednoduché riešenie sušiaku sa pýši pomerne slušnou veľkosťou sušiacej plochy. Celkovo ide o ekvivalent 24 metrov dlhej šnúry na bielizeň natiahnutej na dvore. Drobná vychytávka na boku poslúži na uchytenie ponožiek, alebo drobnej spodnej bielizne. Do držiaka sa uchytia bez potreby ďalších nástrojov, štipcov, košíkov a podobne.

V rozdieloch tkvejú prednosti

  • Konštrukcia myslela na zaistenie stability a tak je aj navrhnutá tak, aby držala pri nerovnomernej záťaži, alebo pri bežnom vetre, ktorý zasiahne balkón, či loggiu.
  • Silné hliníkové drôty sú pevné a váhou nepreťažujú váhu sušiaka.
  • Kolieska pomôžu pri premiestňovaní ťažšieho “nákladu” na vešiaku
  • Zámok krídel je tiež drobnou vychytávkou

Používať ho môžete aj vonku, no odporúča sa držať ho od priameho slnka a premáčania dažďom. Zaistíte tak dlhšiu spoľahlivosť a funkčnosť.

Zdroj foto a podrobnosti: vileda.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu