Súťaž o krásne knižné herbáre: podeľte sa o svoje úspechy

Vyhrajte krásnu knihu venovanú bylinkám za fotografiu, príspevok alebo nápad v skupine Dom a záhrada – svojpomocne. Pridajte cez Facebook svoje výpestky, kvetinové záhony, svojpomocne postavené prístrešky, kôlne, drevárne, záhradné umenie, exotické plodiny, záhradkárske úspechy a tie najúspešnejšie príspevky ešte pred Vianocami 2022 odmeníme troma krásnymi knihami.

Bylinkový herbár

Kde svoje nápady a fotografie pridávajte?

Pridajte sa do skupiny Dom a  záhrada – svojpomocne a podeľte sa s niečím zaujímavým zo svojej domácnosti alebo záhrady. Hľadáme inšpiratívne zaujímavosti zo slovenských záhrad, terás a domácností a nie je lepší spôsob, ako keď sa používatelia pochvália sami.

Čo môžete vyhrať?

3x krásnu knihu Herbár liečivých rastlín (kúpite aj na martinus.sk), bohato ilustrovanú so zaujímavým praktickým obsahom.

Bylinkový herbár

Aké sú podmienky súťaže?

  • Na stránky pridávate svoj obsah, nie obsah získaný z iných účtov, stránok, skupín, fotobánk a podobne (nie kopírovaný a teda odcudzený).
  • Získajte na príspevku lajky, komentáre, odozvu od ostatných. Každý používateľ sa môže zúčastniť opakovane, ale ak by v konečnom vyhodnotení obsadil 1. a 3. miesto, počíta sa len to najvyššie umiestnenie. Vo finále tak budú traja rôzni výhercovia.
  • Rozhodujúci je počet získanej odozvy tvorenej prirodzenými „páčikmi“ (lajkami), komentármi, zdieľaním reálnych ľudí.
  • Akákoľvek činnosť, alebo zbieranie odozvy od ostatných nesmie byť vymáhaná a obťažujúca ostatných a nesmie obťažovať ani iné skupiny, či stránky.
  • Nárok na odmenu (výhru) nie je vymáhateľný, vymeniteľný za iný, vymeniteľný za peňažnú výhru
  • Prispievateľ so záujmom o výhru musí mať poštovú adresu na Slovensku
  • Vidíme sa na: Dom a  záhrada – svojpomocne

Zavřít reklamu
Zavřít reklamu