TacoTherm Fresh Mega Connect, malá stanica s veľkým výkonom

Kompaktná stanica pre ohrev pitnej vody TacoTherm Fresh Mega Connect je navrhnutá pre centrálny ohrev pitnej vody na zásobovanie jednotlivých bytových jednotiek alebo malých priemyselných objektov. Cieľom vývoja bola elegantná technológia čerpadla, ktoré by komunikovalo bezdrôtovo s čidlami stanice. Vďaka novej koncepcii regulácie s jednoduchým ovládaním menu priamo na integrovaných vysoko účinných čerpadlách sú najdôležitejšie parametre nastaviteľné a čitateľné priamo na displeji čerpadla.

Taconova, stanica na ohrev vody

Stanica pre ohrev pitnej vody s inteligentnými funkciami

Inteligentná stanica pre ohrev pitnej vody TacoTherm Fresh Mega Connect umožňuje ústredný hygienický ohrev pitnej vody pri najjednoduchšom uvedení do chodu a kontrole prevádzky. Vďaka vzdelávajúcemu sa cirkulačnému správaniu sa stanica automaticky prispôsobí správaniu užívateľa pri odbere teplej vody.

Učiaca sa cirkulácia

Pre variant s integrovanou cirkuláciou je možné aktivovať učiaci sa prevádzkový režim. Časy cirkulácie sa pri tom automaticky prispôsobia správaniu užívateľa. Pomocou tejto funkcie je jednak zaistený komfort teplej vody a súčasne dôjde k automatickému obmedzeniu prevádzkových časov obehového čerpadla na minimum.

Vnútorný potrubný rozvod stanice sa skladá z rúrky z ušľachtilej ocele s rozmermi 22 x 1,5 mm, takže je zabezpečená len nepatrná strata tlaku pitnej vody. Spoločne s vysokým prenosovým výkonom je stanica pre ohrev pitnej vody vhodná aj pre prevádzku s nízkoteplotnými systémami, ako sú napríklad tepelné čerpadlá.

Kompaktnú stanicu je možné umiestniť buď na stenu technickej miestnosti, alebo priamo na vyrovnávací zásobník. Pre pripojenie studenej pitnej vody je stanica už vybavená bezpečnostnou skupinou a armatúrou pre jednoduché pripojenie.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu