Takýto záhradný domček by chcel každý mladý chlap

Verte tomu či nie, je celkom jedno ako veľmi ste záhradnícky založení. Tento záhradný domček by ste nepochybne chceli, najmä ak ste milovník filmu a hernej zábavy. Pri prvom pohľade vidíte drobnú drevenú stavbu, ktorá vyvoláva pocit úkrytu pre hrable, osivá, hnojivá, nejaké zemiaky, alebo schované uhlie a gril. V tak malej stavbe sa predsa nemôže nič zmestiť. Aké je však prekapenie, keď do rozmerov niečo okolo 2.8×3.6m z drevených trámov, tepelnej izolácie zo sklenenej vaty a bohatou elektroinštaláciou, dokážu ľudia vtesnať niečo celkom iné, než napovedá očakávanie…

Záhradný domček

Elektroinštalácia je v tomto prípade naozaj dôležitá. Ako ste už možno pochopili, hoci na prvý pohľad ide o záhradný domček, v skutočnosti je to hra s priestorom, farbami a vôbec kreativitiou. Vo finále po vstupe do minibudovy vstupujete do celkom iného sveta. Do malého kina so stoličkami presne ako v skutočnom kine, vybaveného projektorom s Blu-Ray prehrávačom filmov v 3D, plátnom a osvetlením, sa zmestí aj stojan s cukrovinkami.

Záhradný domček ako kino

Záhradný domček ako kino

Záhradný domček ako kino

Vlastné kino vás vyjde na niečo okolo 35 000 EUR, osekaná verzia aj menej. S nápadom prišiel Brit Ashley Years, ktorý dnes už v podobe firmy The Torii Cinema co. propaguje ako podnikateľský plán. Mnoho médií mu pre jeho zaujímavý originálny nápad venuje svoj priestor bezplatne. My medzi nimi.

Oficiálne stránky autora: toriicinemas.com


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu