Tefal Ingenio Authentic, keď aj riady a hrnce môžu byť „smart“

Vychytávok do kuchyne je toľko, že by sme ich nedokázali spočítať. Aj známe značky občas pripravia niečo, čo nefunguje na elektrinu a predsa to môžeme nazvať “smart riešením“.  Pod názvom Ingenio Authentic v súčasnosti nájdeme sériu riadu do kuchyne, ktorý môže poslúžiť na skladovanie, pečenie, prenášanie, či servírovanie jedál. Prednosťou je odnímateľné uchopenie a jeho použitie na inom riade.

Ingenio Authentic (L6719552)

So sadou inteligentného riadu Ingenio môžete piecť v rúre, variť, alebo smažiť na sporáku, a tiež uchovať pokrmy pohodlne v chladničke bez toho, že by vám panvice a hrnce zaberali veľa miesta. To všetko vďaka odnímateľnej rukoväti. Ingenio má špičkový nepriľnavý povrch pre zdravé varenie bez alebo s minimom pridaného tuku a pri upratovaní oceníte priestorovú nenáročnosť vďaka stohovatelnému dizajnu a ľahkému čisteniu. Ingenio Authentic

Ingenio je dostupné v sadách aj ako jednotlivé diely s možnosťou dokúpiť voliteľné príslušenstvo. V predaji je viacero druhov sád, rôznych typov riadov, hrncov s označením Ingenio. Niektoré sady môžu obsahovať aj dve či viac odnímateľných rúčok. Tie viete uchytiť kdekoľvek na obvod nádoby. Nieje tak nutné hľadať konkrétne miesto, kde je rúčka napojiteľná. Riady môžu mať konkrétne určenie (indukcia). Preto vyberajte obozretne, v závislosti od vášho spôsobu varenia a vášho vlastného spotrebiča.

Prednosti

  • Špičkový nepriľnavý povrch Tefal Titanium Pro
  • Indikátor teploty Tefal Thermo-Spot®
  • Odnímateľná rukoväť, čím je riad lepšie skladovateľný aj na miestach ako rúra, či chladnička
  • Optimálna skladovateľnosť, vkladanie do seba.

Oficiálne stránky a informácie k produktovému radu Ingenio Authentic


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu