Tefal IXEO Power je o žehlení s naozajstným profesionálom

Novinka IXEO Power značky Tefal vás úplne prekvapí: Dokáže naplniť všetky vaše potreby, k tomu rýchlo a pohodlne. Súčasťou je naparovač, ultra výkonná žehlička a variabilná žehliaca doska! Váš outfit bude vyzerať vždy perfektne – aj keď sa budete obliekať na poslednú chvíľu.

ixeo

Tefal IXEO Power (QT2020)

Všestranný pomocník Tefal IXEO Power (QT2020) – žehlička s integrovaným naparovačom odevov a inteligentná žehliaca doska Smart Board, vám pomôže spoľahlivo pripraviť oblečenie na každú situáciu. Praktické 3v1 ponúka polohovateľnú žehliacu dosku pre ľahké žehlenie. Od vertikálneho naparovania, horizontálneho žehlenia, až po 30° pozíciu pre odstránenie drobných záhybov.

Veľkosť Smart Board je optimálna pre všetky typy oblečenia, napríklad košele na ňom vyžehlíte 2x rýchlejšie ako na klasickej žehliacej doske! Inovatívna vysokotlaková technológia (až 5,8 barov oproti bežným 5 barom) produkuje mimoriadne množstvo pary. Intenzívna sila pary zahubí až 99,9% baktérií, odstráni zápach a osvieži bielizeň, ktorá sa stane hygienicky čistou.

Pre citlivé materiály

Tefal IXEO Power je možné použiť aj na jemnejšie látky ako je zamat alebo na hrubšie materiály, s technológiou chytrej ochrany Smart Protect možno bielizeň z menšej vzdialenosti napariť a ručne uhladiť. Odvápnenie pomocou jednoduchého vyplachovania je prevenciou pre dlhotrvajúcu výkonnosť s perfektnými výsledkami. Tefal IXEO Power je navyše pripravený za 70 sekúnd a voda sa ľahko dopĺňa vďaka odnímateľnému zásobníku s objemom 1,1 litra.

Nielen zásobník, ale aj základňu možno pohodlne vybrať a prenášať po domácnosti. Napríklad pre osvieženie záclon či naparovanie pohovky. Ľahkú manipuláciu pomocníka Tefal IXEO Power zaisťujú malé kolieska umiestnené pod parnou stanicou. Súčasťou balenia je aj vešiak pre jednoduchšie naparovanie a textilná kefa na hrubé tkaniny. Odporúčaná cena je 9 999 korún/ 399 EUR.

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na českom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 10 rokov – to platí už pre celých 95% produkcie spoločnosti.

Viac na:www.tefal.czwww.tefal.sk


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu