Ako na minimalizmus, ktorý tu pretrvá desaťročia?

V prvom rade si na interiérový minimalizmus nemožno vyčleniť minimum voľného času. Je to štýl bývania, ktorý ako každý iný chce zažiariť v plnej elegancii a charizme. Sú to práve čisté a jednoduché línie, čo vyžarujú v priestore, navyše aj v ňom tkvie funkčná kompozícia pre každý priestor zvlášť. Dnes si všímame, resp. zameriavame sa na možnosti výhľadu, ktorý nám nič lepšie neposkytne ako okná. Aj ich možno využívať vo funkčnom minimalistickom dizajne.

terasa a ziná záhrada či presklené dvere

Okná – oči do duše každého interiéru

Okná spĺňajú viacero funkcií, azda najdôležitejšími pre obytné priestory sú ich tepelnoizolačné vlastnosti. To, čo najviac zvyšuje ich odolnosť voči vonkajším zmenám, je vhodný výber materiálu, resp. ich kombinované prevedenie. Keď sa užívatelia rozhodnú pre trvácne, subtílne a s čo najväčšou plochou pre sklenú výplň, rozhodnutie padne na prvotriedne hliníkové okná. Práve okná patria k tej výbave domácnosti, ktorá si zaslúži zvýšené investície. Odporúčame zamerať sa na vysokokvalitnú generáciu trojskla na udržanie nízkoenergetickej domácnosti.

Okná, ktoré sledujú požiadavky za vás

Vyhovujú každej zaneprázdnenej domácnosti, ktorá uprednostní bezúdržbovosť, nestíha riešiť sezónny servis okien, ale všíma si každý detail. Jednoducho tak rozlíši a uzná kvality belgických minimalistických profilov. Tie najnovšie skutočne menia výhľad v „3D kino do sveta“, z ktorého sála oknárske remeslo.

Spomínané okná môžu byť celohliníkové alebo ide o pôvodné drevené, po vonkajšej strane hliníkovou časťou v ráme. Tu už rozlišujeme drevohliníkové modely, ktoré si rovnako vieme dopriať v štandardných metalických alebo v špecifických odtieňoch podľa požiadaviek. V súvislosti s obidvomi typmi ani nevieme, že ich máme, resp. že ich užívame pomocou integrovaných kľučiek.

A na záver – minimalizmus ich neopúšťa, na čo dohliada overený predajca Eurookna-drevar.sk rovnako pri štandardných, ako aj pri nadrozmerných 3 metrových hliníkových oknách!

Zdroj obrázku: DJ Srki / Shutterstock


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu