Čistenie a žehlenie, navyše bez námahy! Naparovacie skrine Tefal

Konečne sme sa dočkali! Značka Tefal vyriešila našu najmenej obľúbenú domácu činnosť tak, aby sme ju mohli absolvovať úplne bez námahy. O čom je reč? O najjednoduchšej starostlivosti o bielizeň od vynálezu automatickej práčky. Ale ako na to? Áno, práve práčku použijeme – voňavú bielizeň z práčky vyberieme, necháme uschnúť, a potom ju rovno vložíme do naparovacej skrine Tefal Care For You, ktorá efektívne odstráni všetky záhyby, nerovnosti, a zároveň silou pary vykoná dokonalú dezinfekciu!

 Žehlenie naparovacia skriňa Tefal

Už nemusíte tráviť večery žehlením, alebo sa stresovať vyberaním žehliacej dosky a žehličky pred rýchlym odchodom … Tefal Care For You sa o vás postará kedykoľvek budete potrebovať!

Parné žehlenie s Tefal Care For You (YT3040)

Tefal Care For You (YT3040) využíva prirodzenú silu pary na vyžehlenie a hĺbkovú dezinfekciu, zároveň vašu bielizeň dokonale vysuší. Objavte zážitok, pri ktorom nebudete musieť prakticky pohnúť prstom … Stačí oblečenie vložiť či zavesiť (až 4 ks naraz) do Tefal Care For You naparovacej skrine, uzavrieť, spustiť program a využiť voľný čas, ako len si prajete, napríklad na prípravy pred odchodom, raňajky alebo jednoducho leňošenie so svojimi najmilšími! Tefal Care For You je naozaj tichý, používať ho môžete kedykoľvek. Za iba 10 minút efektívne odstráni všetky nedostatky na oblečení a všetko bude krásne hladké bez jedinej chybičky.

Žehlenie naparovacia skriňa Tefal

Pomocníkom je aj pri návratoch domov – silná para oblečenie osvieži a odstráni trvalé pachy ako sú napríklad dym alebo aróma po vyprážaní. A to aj z odevov, ktoré sú náročné na bežné pranie! Pri 40 minútovom dezinfekčnom cykle navyše zlikviduje až 99,99% vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov. Ak na prechádzke spadne vašej ratolesti hračka na zem, vrátite sa z dovolenky a budete chcieť vydezinfikovať batožinu, alebo sa budete chcieť postarať o pelech zvieracieho miláčika… Nie je nič jednoduchšie ako predmety vložiť do Tefal Care For You a všetko bude za pár minút hygienicky čisté.

Tefal Care For You bezpečne narovná všetky druhy látok, vrátane hodvábu alebo vlny. Je ideálny tiež pre bytový textil – dôkladne vyčistí vankúše, prikrývky, kabáty a páperové bundy alebo detské látkové či plyšové hračky. Prístroj je vybavený štyrmi kolieskami, ktoré zaisťujú jednoduchú mobilitu. Prepraviť ho kamkoľvek nie je problém. Tefal Care For You naparovacia skriňa je navyše dizajnový kúsok, ktorý môžete mať vystavený, aj keď ho práve nepoužívate. Odporúčaná cena je 799 EUR.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu