Dokonalá ryža a nielen to! Pripravte si zdravé pokrmy v ryžovare

Perfektne uvarená ryža je občas postrachom gazdiniek. Musia ju sledovať, odhadnúť teplotu, zaistiť, aby sa nepripálila a aj s chuťou, či koreninami sa dá vykúzliť nejaký ten úspech, či neúspech. Preto, ak máme možnosť zbaviť sa časti starostí a prenechať prípravu dokonalej ryže na niekoho iného (dobrá svokra, ochotná mama, odhodlaný manžel) urobme to. O to viac, ak má vo svojej výbave a v ovládaní jediné tlačidlo a pár jednoduchých zásad. Už nejaký čas sa v slovenských kuchyniach objavujú pomocníci v kategórii ryžovar. Ryžovar ryžu uvarí a nepotrebuje sledovať, kontrolovať, ba ani poúčať.

rizoto a varená ryža

Moderná doba praje aj rôznym inováciám. Lauben Rice Cooker 1800BC je jedným z týcvh, čo sa pýšia prívlastkom „multifunkčný“. Okrem dokonalej ryže s ním pripravíte aj najrôznejšie polievky, cereálne kaše alebo strukoviny. A ak máte chuť na niečo extra zdravé, siahnite po kovovom paráku, ktorý je súčasťou balenia. Vďaka nemu pripravíte pokrmy bez použitia tuku.

Ryžovar nemusí byť len na varenie ryže

S ryžovarom Lauben Rice Cooker 1800BC uvaríte pohodlne pre celú rodinu. Jeho nádoba má totiž kapacitu 1,8 l. Funkcia Keep warm udrží ryžu teplú pokojne celý deň. Zapne sa totiž sama automaticky hneď po ukončení varenia, čo vám budú signalizovať svetelné kontrolky.

ryžovar lauben

A intuitívne ovládanie ryžovaru zvládne každý. K všetkému vám totiž bude stačiť len jedno tlačidlo. Cez pokrievku z tvrdeného skla uvidíte, čo sa s daným pokrmom deje a ako je na tom. Báť sa pripálenia ale nemusíte. Povrch nádoby je totiž pokrytý nepriľnavou vrstvou. A vďaka technológii Cool Touch nehrozí ani vaše popálenie. Po varení tak nádobu len šupnete do umývačky a budete mať hotovo. Aké jednoduché!

Ryžovar Lauben Rice Cooker 1800BC je dostupný na www.lauben.com za 49,99 EUR


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu