Epilátor poslúži na zbavenie chĺpkov efektívne a bezbolestne

Cesta k dokonalo hladkej pokožke je teraz jednoduchšia ako kedykoľvek predtým, naviac epilácia nikdy nebola príjemnejšia. Epilátor TrueLife BELLE IPL E3 prináša výsledky už po štyroch týždňoch pravidelného používania a chĺpkov vás zbaví bez bolesti. Vykročte v ústrety letu s hladkou pokožkou.

Novinka od výrobcu TrueLife

Zabudnite na bolestivé a drahé ošetrenia, epiláciu zvládnete s TrueLife BELLE IPL E3 v pohodlí domova, rýchlo a s príjemným pocitom. TrueIPL® technológia funguje na princípe vysielania zábleskov, ktoré pod povrchom pokožky zasahujú melanín vo folikule chĺpku. Dochádza tak k prerušeniu rastového cyklu chĺpkov, a teda ich šetrnej a bezpečnej eliminácii. Intenzívne pulzné svetlo vytvára aj teplo zahrievajúce vlasovú cibuľku, čo vedie k jej zničeniu a následnému samovoľnému vypadávaniu chĺpkov. Viditeľné výsledky uvidíte už po 4 týždňoch pravidelného používania.

truelife epilátor

Nohy, podpazušie aj chúlostivejšie miesta ako oblasť bikín či tvár zbavíte jednoducho chĺpkov, a to aj v prípade veľmi citlivej pokožky. Technológia SensCool® sa postará o úplnú bezbolestnosť procedúry, ihneď totiž ochladzuje a upokojuje pokožku. Zároveň stráži teplotu prístroja, ktorý sa automaticky vypne pri prekročení 60 °C. Chránený je aj váš zrak, vďaka špeciálnemu senzoru dôjde k vyslaniu záblesku len v momente priameho kontaktu s pokožkou.

Aplikáciu je možné uskutočniť v manuálnom režime vhodnom na ošetrenie menších a horšie dostupných miest či automatickom, ktorý je ideálny na epiláciu väčších plôch. Zvoliť je možné z 5 intenzít svetla. Výmenou lampy rozšírite možnosti prístroja a z epilátora sa razom stane prostriedok na omladenie pokožky alebo na boj s akné. Tieto dve lampy nie sú súčasťou balenia, ale vyplatí sa ich kúpa. Vaša pokožka tak bude nielen zamatovo hebká, ale aj zdravá a svieža.

Epilátor TrueLife BELLE IPL E3 je v máji dostupný za akčnú cenu 164, 90 € na www.truelife.eu, zatiaľ čo bežná cena je 207 €.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu