Jesenné upratovanie záhrady s unikátnym výmenným systémom QuikFit ™

Vďaka vymeniteľným pracovným častiam a násadám vám na viac úloh bude stačiť menej nástrojov a pri skladovaní ušette veľa miesta.

 

Stačí zacvaknúť a máte náradie, aké práve potrebujete. Ak by ste na záhrade radi zvládli viac práce, ale používali pri tom menej náradia, náš systém QuikFit ™ s výmennými hlavami je pre vás ideálna voľba. Ponúka čističe odkvapov, kultivátory, hrable na sneh, kefy a ďalšie špeciálne nástroje, s ktorými zvládnete kompletnú údržbu záhrady.

Pripojte a dosiahnete

Niekedy je lepšie stáť pevne nohami na zemi, než sa vznášať vo výškach. Vďaka radu „Pripojte & dosiahnite“ systému QuikFit™ už nemusíte neisto balansovať na rebríku alebo stojanoch. Pri rezaní konárov alebo čistení odkvapov tak môžete vy zostať bezpečne stáť na pevnej zemi a pritom pracovať až o niekoľko metrov vyššie.

Pripojte a pestujte

K najväčším radostiam každého záhradkára, či žije na vidieku alebo v meste, patrí pestovanie vlastnej zeleniny a kvetín. Rad „Pripojte & pestujte“ systému QuikFit™ je jedinečný systém nástrojov, s ktorými môžete buď pre rôzne hlavy nástrojov použiť jedinú násadu, alebo naopak k jednému nástroju použiť násadu, ktorá má pre daný účel tú najvhodnejšiu dĺžku.

Pripojte a čistite

Vďaka nástrojom QuikFit™ z radu „Pripojte & čistite“ upracete trávnik a dvor ako nič. S hrabľami a metlou QuikFit™ s premyslenou konštrukciou bude upratovanie na záhrade hotové za chvíľku.

Násady a adaptéry

Fiskars QuikFit™ je rad záhradného náradia s vymeniteľnými hlavicami a rukoväťami, určený na rôzne záhradné činnosti.

Za povšimnutie isto stojí aj to, že automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFit™ získal ocenenie Red Dot Award: Product Design 2010.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu