Na čo by ste nemali nezabudnúť pri zariaďovaní kúpeľne?

Kúpeľne patria medzi tie najdôležitejšie miestnosti v celom dome či byte a práve tie bývajú často tie prvé, ktoré zariaďujeme. Na čo pritom nezabudnúť? Kúpeľňa je miestom, kde každý z nás vykonáva osobnú hygienu, a preto je dôležité, aby ste sa v nej cítili príjemne a ideálne ju mali zariadenú presne podľa vašich predstáv. Okrem klasického wc, sprchového kútu či vane, je dôležité nezabudnúť ani na ďalšie doplnky a typ nábytku.

kúpeľňová batéria, do kúpeľne nevyhnutnosť

Jedným z takýchto príkladov, sú termostatické batérie. Tie sa samozrejme rozdeľujú na  vaňové alebo sprchové, podľa toho čím vaša kúpeľňa disponuje. Aj tieto batérie tvoria jeden zo základných pilierov celej kúpelne, keďže práve vďaka nim sa dokážete pohodlne osprchovať.

Svoju úlohu zohráva aj kúpeľňový textil

Ako sme už spomínali, tak nie je to len nábytok, ktorý môže z vašej kúpeľne vytvoriť miestnosť, kde dokážete dokonale zrelaxovať. Tento pocit jej navodia až samotné doplnky, a to z pravidla kúpeľňový textil, do ktorého môžeme zaradiť hneď niekoľko vecí. Od kúpeľňových závesov v rôznych farbách cez kúpeľňové predložky až po malé uteráky na ruky či osušky. Zladením tohto textilu dodáte svojej kúpeľni šmrnc a pocit domova.

Kde takýto nábytok a zariadenie do kúpeľne nájsť?

Obchodov s nábytkom do kúpeľne a ďalšími potrebami je dnes už veľké množstvo. Menej je však takých, ktoré sa špecializujú práve na samotnú kúpeľňu a ponúkajú výber len tých najkvalitnejších výrobcov a overených značiek.

Jedným z takýchto predajcov je aj internetový predajca Glast, v ktorom nájdete všetko, čo vaša kúpeľňa potrebuje. Od malých spojovacích materiálov až po vane a sprchové kúty. S týmto predajcom si môžete byť istý, že do kúpeľne dostanete tie najlepšie produkty od rokmi overených výrobcov, ako napríklad Rav Slezák, Novaservis či Bemeta. V širokej ponuke nájdete aj fototapety či obrazy na stenu.

Zdroj obrázku použitého v článku pre ilustráciu témy: Rolandas Grigaitis / Shutterstock


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu