Pripravte na leto svoju záhradu. Láka vás skôr vírivka alebo pergola?

Tešíte sa už na leto? Slnko, voda, dlhé a príjemné letné večery na terase v záhrade, grilovačky a mnoho iného. To všetko sa nám spája práve s letom a preto leto milujeme. Len čo keď ešte neskončila ani zima? A medzi zimou a letom musí prísť ešte jar.

ROdinka v bazéne

Wellness je to pravé pre vás? Doprajte si ho aspoň z časti aj doma

Nikdy však nie je príliš skoro začať sa na leto pripravovať. Respektíve pripraviť na leto vašu záhradu. Ako? Záleží od toho, čo obľubujete. Ak na lete najviac milujete vodu a zároveň ste fanúšikmi wellness pobytov, čo takto si na leto zakúpiť skvelú Bestway vírivku? Len si to predstavte, relax vo vírivke kedykoľvek budete chcieť a nebudete musieť ani nikam chodiť.

Vírivky nájdete v rôznych veľkostiach, takže si môžete vybrať takú, ktorá vyhovie požiadavkám vašej rodiny. Niektoré vírivky majú dokonca možnosť nastaviť, kedy sa má voda zohriať, takže môže byť pripravená na ideálnu teplotu, keď sa vrátite domov (napríklad z práce).

Posedenie na terase takmer v každých podmienkach

Alebo obľubujete skôr grilovanie, či posedenia s priateľmi na terase? V tom prípade by to chcelo zabezpečiť, aby ste mohli tráviť čas na terase aj počas horúčav, či v prípade náhlych prehánok.

A prese na to slúžia kvalitné pergoly. Zatienia vašu terasu počas najväčších horúčav, kedy pobyt na priamom slnku skôr škodí, ako pomáha a ak sa uprostred spomínanej grilovačky priženie dážď, nebudete musieť všetko schovávať dovnútra. Bude stačiť zatiahnuť strechu rolety.

A to hovoríme len o základných funkciách pergoly, ochrane proti slnku a dažďu. Pergoly, ktoré namiesto látkovej strechy majú lamely, dokážu nielenže presne regulovať množstvo slnečných lúčov dopadajúcich na vašu terasu, ale miernym naklonením vytvoria na vašej terase príjemné prúdenie vzduchu. Vaša „terasová klíma“ tak bude dokonalá, aj keď bude slnko poriadne páliť.

Zdroj obrázka: Autor: goodluz / Shutterstock.com


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu