Rowenta má niekoľko nových zastrihávačov. Pre každý štýl niečo.

…a povedzte svojim štýlom, kto naozaj ste! Značka ROWENTA prichádza s revolučnými zastrihávačmi vlasov a brady, ktoré vám pomôžu jasne vyjadriť, ako sa cítite a kým ste. Jednoduchosť, rýchlosť a precíznosť vám umožní dokonalý styling každý deň. A pretože teraz platí: „Rozmanitosť is the New black„, čiže každý štýl je in a výnimočný, záleží len na vás. Vyberte si jeden z ultra výkonných zastrihávačov – čaká vás stopercentná spokojnosť. A to či už stavíte na jednoduchosť a maximálne pohodlie, alebo precíznosť a zároveň hravosť…

Zastrihávač Xpert

Štýl Xpert ocení každý muž, ktorý chce byť úspešný, pri práci zo seba vydáva vždy maximum a uspokojí sa jednoducho len s tým najlepším. Miluje luxus spojený s kvalitou a jeho najväčšou istotou je pevné sebavedomie!

Rowenta zastrihávač Rowenta TN6200F4

Rowenta Selectium (TN9460F4)

Ak by ste si chceli viac sa svojím štýlom pohrať, dať brade rôzne dĺžky na rôznych častiach tváre, potrebujete konkrétny nástavec – ideálnou voľbou je nový multifunkčný zastrihávač Rowenta Selectium (TN9460F4), ktorý sa postará o precíznu úpravu všetkých typov vlasov a brady! Je výnimočný svojimi 14 nástavcami, ktoré dostanú pod kontrolu nielen vaše vlasy a bradu, ale aj tie najmenšie chĺpky na tele.

Zastrihávač disponuje nástavcom pre pohodlné holenie pokožky, ktorý ju chráni pred podráždením, a napriek tomu ju dokonale vyhladí. Navyše je vybavený dvoma čepeľami, ktoré zaistia vysoko presnú úpravu. Je tak perfektný na detaily ako je vykreslenie línií alebo styling fúzov či kotliet. Zbaviť sa ľahko môžete aj nepekných chĺpkov v nose či ušiach s nadstavcom pre bezbolestné a účinné zastrihnutie chĺpkov v nose a ušiach. Zvlášť veľká čepeľ na vlasy a tradičná čepeľ na fúzy zaručí úplne dokonalé výsledky. Čepele sú vyrobené s životnosťou po dobu až 15 rokov*. Selectium môžete vziať do sprchy – vďaka technológii Wet & Dry je 100% vodotesný.

Rowenta Advancer (TN5241F4)

Pri úprave akokoľvek hustej brady nešliapnete vedľa ani so zastrihávačom Rowenta Advancer (TN5241F4), ktorý zaručí skvelé výsledky vďaka technológii samoostriacej čepele z prvotriednej nerezovej ocele, vysoko presnej úprave detailov a dlhej výdrži batérie. Na jedno nabitie dokáže fungovať až po dobu 120 minút. Vďaka extrémne výkonnému motoru je efektívne zastrihnutie jedným ťahom istotou. Rýchlosť motora si nastavte podľa svojich predstáv a podľa hustoty vašich vlasov a brady, od rýchlosti 1 po Turbo (6500 rpm). Strihač disponuje celkom tromi nastaviteľnými hrebeňovými nástavcami na vlasy pre rôzne dĺžky (od 3 až 30 mm alebo dokonca od 1 do 15 mm) s presnosťou nastavenia na 1 mm. Tento odolný pomocník s vami naozaj dlho vydrží, jeho životnosť britov je až 15 rokov*!

Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert (TN6200F4)

Všestrannosť v úprave platí aj pre zbrusu nový Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert (TN6200F4), s ktorým budete mať svoj štýl maximálne pod kontrolou, od hladkého oholenia po stredne dlhú bradu. Strihač je extrémne ostrý, presný a nepostrádateľný, môžete s ním tvarovať, zastrihávať či holiť bradu akejkoľvek dĺžky, a to bez podráždenia pokožky – k tomu využijete nástavec, ktorý podráždeniu pokožky účinne zabraňuje. Hybridný zastrihávač Forever Sharp Ultimate Xpert disponuje tromi špecializovanými nadstavcami na bradu – precízny holiaci strojček pre detailné lemovanie (0 mm), čepeľ Forever Sharp a tradičná čepeľ pre stredne dlhú bradu.

V balení je tiež sedem hrebeňovitých nástavcov pre dĺžku brady od 0,4 mm do 17 mm a nový gumový nadstavec, ktorý uľahčuje oholenie tváre aj tela, zmierňuje riziko porezania a podráždeniu pokožky účinne zabraňuje (nie je určený pre citlivú oblasť slabín a podpazušia). Náročné požiadavky na hladkú tvár aj hladké telo tak zastrihávač ľahko splní. Vďaka samoostriacej titánovej čepeli s vami Forever Sharp Ultimate Xpert vydrží naozaj dlho: Brity sú vyrobené s životnosťou po dobu až 15 rokov*. Zastrihávač je vybavený ukazovateľom stavu batérie, ktorý vám umožní pred každým holením skontrolovať jeho nabitie. Zaiste si obľúbite aj technológiu Wet & Dry, ktorá vám dovolí vziať si strojček dokonca aj do sprchy či vane.

Zastrihávače Style

Zastrihávače z radu Style sadnú každému mužovi, ktorý sa stará o svoje zdravie a telo – keď ste vo forme, zvládnete totiž absolútne všetko. Aj to, čo sa môže zdať nemožné.

Rowenta zastrihávač TN6040F4

Rowenta Forever Sharp Comfort (TN6040F4)

Sú vaše tajné zbrane šarm, štýl a elegancia? Stavte na zastrihávač Rowenta Forever Sharp Comfort (TN6040F4), s ktorým je víťazstvo vopred vo vrecku. Je všestranným pomocníkom pre každého muža, ktorý si potrpí na dokonale upravenú bradu. S novým nástavcom na holenie tela navyše zvládnete aj úpravu takmer všetkých chĺpkov na tele (nie je určený pre citlivú oblasť slabín a podpazušia). Vďaka optimálnej účinnosti a pohodlnejšiemu sklzu je riziko porezania a podráždenia pokožky znateľne menšie. Zastrihávač je šikovným 3v1 pre zastrihávanie, tvarovanie a holenie.

Zaručí vždy dokonalé výsledky takmer bez námahy! Naozaj precízne tvarovanie aj na ťažko dostupných miestach je podporené špeciálne skonštruovanou profilovanou čepeľou, ktorá je navyše obojstranná a ponúka tak výbornú viditeľnosť a dokonalú kontrolu. Manipuláciu výrazne uľahčuje tiež benefit holenia oboma smermi. Vysoko kvalitné nerezové brity s titánovým povrchom nie je potrebné nikdy meniť, sú samoostriace a sú vyrobené s životnosťou po dobu až 15 rokov*. Ďalšou výhodou zastrihávača je, že si poradí s úpravu trojdňového strniska, kratšej brady alebo dokonca hustej desaťdennej brady – súčasťou balenia je 5 hrebeňových nástavcov pre zastrihnutie na akúkoľvek dĺžku (1-2-3-5-6 mm).

Zároveň vás iste poteší dlhá prevádzková výdrž, lítium-iónová batéria zaistí nepretržité zastrihávanie fúzov až po dobu 120 minút a rýchlonabíjanie len za 4 minúty pre jedno kompletné oholenie. Okrem toho možno strojček nabíjať cez USB kábel, nemusíte teda so sebou na cesty brať zbytočné nabíjačky navyše! Vytvorte si skvelý zostrih vašich fúzov, a to pokojne na sucho, alebo v sprche s penou, proste tak, ako vám bude vyhovovať.

Rowenta Advancer (TN5221F4)

Nedáte dopustiť na svoj rituál: Dokonalá hygiena a úhľadný vzhľad so starostlivo upravenou bradou a vlasmi? V tom prípade pre vás bude ideálny nový zastrihávač Rowenta Advancer (TN5221F4) so ​​stabilným výkonom a širokým radom veľmi presných nastavení pre rýchlu a dokonalú úpravu. Mať štýl presne podľa vášho želania je skrátka hračka! Strihač má totiž celkom 45 dĺžok zastrihávania (od 0,5 mm** do 30 mm) s presnosťou nastavenia na 1 mm.

Dokonalú úpravu zvládnete jedným ťahom vďaka vysoko výkonnému motoru, podľa hustoty vlasov iba zvolíte rýchlosť od 1 po Turbo (6500 rpm). Rowenta Advancer je vybavený indikátorom batérie, takže vždy presne viete, ako dlho zastrihávač ešte vydrží. Multifunkčný zastrihávač má čepele vyrobené s životnosťou po dobu až 15 rokov* a je vybavený celkom tromi hrebeňovými nadstavcami na vlasy, so svojím protinárazovým puzdrom si ho môžete vziať s úplným pokojom na hardcore trek aj na akúkoľvek inú dlhú cestu.

Rowenta Selectium (TN9440F4)

Rowenta Selectium (TN9440F4) je skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorí si potrpia na dokonale upravené vlasy a bradu. Výkonné 10v1 pre neobmedzené možnosti úpravy! Je dokonca vybavený aj nástavcom pre zastrihávanie chĺpkov v nose a ušiach. Ten zaistí bezbolestné zastrihávanie vďaka systému rotačných čepelí. Strihač disponuje indikátorom stavu batérie, ktorý vás vyzve na nabitie prístroja a vám sa tak už nikdy nestane, že váš „najlepší priateľ“ nebude pripravený presne vo chvíli, keď ho budete najviac potrebovať.

Je tiež vybavený holiacim nástavcom pre holenie do hladka, takže je naozaj len na vás, aký štýl práve zvolíte. So vždy naostrenou čepeľou, vďaka samoostriacej technológii, dokonale zastrihnete aj tie najhustejšie vlasy a bradu. A či už stavíte na štýlovú bradu s precíznou úpravou na lícach, čerstvo zastrihnuté vlasy alebo dokonale upravené chĺpky na tele, tento pomocník s nadstavcami na takmer všetky úpravy za vás odvedie všetku prácu a vy môžete vyzerať skvele a podľa svojich predstáv pri akejkoľvek činnosti, a to úplne každý deň! Strihač má čepele vyrobené s životnosťou po dobu až 15 rokov*.

Zastrihávače Easy

Viem, čo chcem – je toto práve vaše motto? Ak áno, štýl Easy je ten pravý. Uznávate nadčasovú klasiku a vyznávate jednoduché, inteligentné riešenia problémov a nedbalá elegancia vám je blízka…

Rowenta zastrihávač Rowenta Forever Sharp 3v1 (TN6000),

Rowenta Forever Sharp 3v1 (TN6000)

…potom rozhodne neurobíte chybu, keď si zaobstaráte hybridný zastrihávač Rowenta Forever Sharp 3v1 (TN6000), s ktorým budete každý deň vyzerať skvele. Je všestranný a vodeodolný, s technológiou Wet & Dry ľahko zvládnete styling aj v sprche. Je vybavený nástavcami (1, 3 a 5 mm), ktoré sa postarajú o zastrihávanie, tvarovanie aj holenie. Bez nástavca je dĺžka zastrihnutia 0,4 mm. Jeho extrémne ostré obojstranné čepele zaistia presné a dokonalé výsledky.

Vysoko kvalitné brity zo 100% nerezovej ocele sú samoostriace, bez nutnosti výmeny, čo ocení najmä vaša peňaženka a ich životnosť je až 15 rokov*! Strihač vydrží až 120 minút bez dobíjania, čo predstavuje asi dva mesiace bežnej prevádzky a približne 26 kompletných zastrihnutí. Na jedno zastrihnutie ho vďaka funkcii rýchlonabíjanie s použitím USB kábla dobijete za neuveriteľné 4 minúty! Jeho použitie je jednoduché a veľmi komfortné, pretože je ľahký, presne padne do ruky a samozrejme je umývateľný vodou.

Rowenta Nomad Easy (TN2300F1)

Máte radi kontrast hrubých a hustých fúzov s hladko upravenou tvárou? Aj nedbalá elegancia vyžaduje špecialistu. Rowenta má riešenie aj pre vás – Rowenta Nomad Easy (TN2300F1). Strihač má vysoko kvalitné brity a až šesť dĺžok zastrihnutia, zaistí tak požadovanú dĺžku fúzov a dokonalú úpravu do najmenšieho detailu. Vďaka hrebeňovému nástavcu s nastavením s presnosťou na 1 mm môžete meniť svoj vzhľad podľa nálady, a to od dĺžky 0,5 mm do 7 mm. Navyše je vybavený samoostriacou technológiou, ktorú by vám každý nomád závidel! Pri úprave oceníte nielen kompaktnosť ale aj kvalitné brity z nerezovej ocele, ktoré sú vyrobené s životnosťou až 15 rokov*!

Rowenta Trim & Style 13v1 (TN9140F4)

A ak skrátka potrebujete mať vždy presne upravené vlasy, bradu, tvár i telo – optimálnym riešením pre vás je všestranný zastrihávač Rowenta Trim & Style 13v1 (TN9140F4) s vysokorýchlostným motorom (6500 rpm) a čepeľou s titánovým povrchom. S týmto vybaveným 13v1 budete mať svoj štýl absolútne pod kontrolou. Nechcených chĺpkov v nose a ušiach sa zbavíte absolútne bezbolestne so systémom rotačných čepelí a dokonale hladké telo dosiahnete s doplnkovým holiacim strojčekom na telo. Efektívne zastrihnutie jedným ťahom zabezpečuje vysokorýchlostný motor (6500 rpm) – zaručí dokonale hladké výsledky a šetrí čas.

Výbava pre úpravu vlasov, 6 fixných hrebeňových nástavcov (3-6-9-12-15-18 mm), ponúka rad alternatív úpravy účesu! Minimálna dĺžka dĺžka zástrihu bez hrebeňového nástavca: 0,5mm. Svoju bradu môžete upravovať a tvarovať pomocou 32mm čepele na bradu a dvoma nastaviteľnými hrebeňovými nástavcami na bradu (od 3 mm do 12 mm), s presnosťou nastavenia na 0,5 mm. Multifunkčný zastrihávač umožňuje používanie aj v sprche vďaka technológii Wet & Dry a poskytuje tak lepšiu hygienu pri holení všetkých partií. Je vybavený odolnými čepeľami so životnosťou až 15 rokov*.

* Interný test odolnosti čepele podľa protokolu Groupe SEB u 30 produktov, 2020.

**0,5mm = dĺžka bez hrebeňového nástavca

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na českom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 10 rokov – to platí už pre celých 95% produkcie spoločnosti.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu