Traja noví Tefal pomocníci v domácnosti na parné čistenie a žehlenie

Posledné mesiace nás prinútili k tomu, aby sme naše zdravie začali chrániť všetkými možnými spôsobmi. Aj tými, ktoré sme možno trochu pozabudli. Oveľa viac dnes dbáme na to, aby bol náš domov hygienicky čistý, bez vírusov a baktérií. K tomu nám najspoľahlivejšie poslúži generáciami preverená sila pary, ktorá sa zaobíde bez pridaných chemických prostriedkov. Vyskúšajte jedného z účinných pomocníkov značky TEFAL.

Multifunkčná naparovačka Pure Tex

TEFAL Pure Tex (DT9530) je ideálnym pomocníkom všetkých, ktorí sa stretávajú s nedostatkom času, a to hlavne vďaka svojmu rýchlemu nahriatiu. Naparovačka je praktický a intuitívne 4v1, ktorý disponuje špeciálnymi nástavcami pre maximálnu starostlivosť o vaše odevy.

 Naparovacie nástroje Tefal

Oblečenie a iné textílie s ním môžete nielen vyhladzovať, ale aj dezinfikovať, novo navyše čistiť, a ešte do nich môžete rozptýliť obľúbený parfum či domáce vôňu vďaka špeciálnemu nástavcami. Pure Tex dosahuje vysokého parného výkonu, preto úspešne likviduje až 99,99% vírusov, baktérií či choroboplodných zárodkov. Je pripravený sa už za 15 sekúnd postarať o všetky vaše domáce textílie a oblečenie. Odporúčaná cena 2 799 korún / 99,90 EUR / 39 990 HUF.

Vysokotlakový naparovacia Tefal Cube

TEFAL Cube (UT2020) je ľahký, prenosný a kompaktný vysokotlakový naparovač, s ktorým môžete okrem odevov dezinfikovať aj váš domov. S ultra-ľahkou žehličkou (530 g) sa manipuluje ľahko a upratovanie či starostlivosť o bielizeň sú rýchle – žehliaca plocha sa rozpáli až na 145 ° C. Tefal Cube má navyše vysoký prietok pary 90 g / minút a zvýšenú rýchlosť až 200 g / min, oproti štandardu 45 g / min u ostatných naparovačov. Para tak oveľa rýchlejšie a hlbšie preniká do látky, v ktorej zahubí až 99,99% vírusov a baktérií. Sanitácia domácnosti nikdy nebola jednoduchšie.

Naparovacie nástroje Tefal Cube

Odporúčaná cena je 7 999 Sk / 299 EUR / 104 990 HUF.

Žehliča s naparovaním odevov

IXEO žehliaca doška a žehlička

IXEO žehliaca doška a žehličkaA ak by ste radšej komplexnejšieho pomocníka: Všestranný Tefal IXEO Power (QT2020) vás svojou silou ohromí. Žehlička s integrovaným naparovacia odevov a inteligentné polohovateľná žehliaca doska Smart Board vám pomôže spoľahlivo pripraviť oblečenie pre každú situáciu. Praktické 3v1 zahŕňa dosku pre ľahké žehlenie, od vertikálneho naparovanie, horizontálneho žehlenie, až po 30 ° pozíciu pre odstránenie drobných záhybov. Vyberateľná základňa so žehličkou možno pohodlne prenášať po domácnosti, môžete dezinfikovať záclony, pohovky či iné tkaniny v domácnosti.

Inovatívna vysokotlakové technológie (až 5,8 barov oproti bežným 5 barov) produkuje mimoriadne množstvo pary a vďaka jej intenzívnej sile vyhladíme až 99,9% baktérií, odstránite zápach a osviežite bielizeň, ktorá sa stane hygienicky čistým. Odporúčaná cena je 10 999 korún / 399 eur / 144 990 HUF.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu