Univerzálne nožnice Fiskars zrodené v 1967, dnes v špeciálnej verzii

Klasické, univerzálne nožnice Fiskars, ktoré sú vhodné na rôzne práce v domácnosti a kancelárii, sú vybavené kvalitnými, ostrými čepeľami z nehrdzavejúcej ocele. Výrazná oranžová rukoväť je ikonou fínskeho dizajnu, ktorá bola zrodená v obci Fiskars v roku 1967. Na celom svete sa predala viac ako miliarda klasických nožníc a nachádzajú sa aj v stálej zbierke MoMA, Múzea moderného umenia v New Yorku. Aj keď oranžová nie je vašou preferovanou farbou, univerzálne nožnice Fiskars majú bezkonkurenčnú ergonómiu, ktorá zaisťuje pohodlie pri každom strihu.

noznice fiskars multifunkčné

Viac informácií nájdete na www.fiskars.sk

PomPom – kolekcia X Iittala

Kolekcia Fiskars X littala spája dve ikonické dizajnové značky, ktoré oslavujú nečakané radosti každodenného života. Vzdávajú hold odvážnym, veselým návrhom skicárov fínskeho umelca a dizajnéra Oiva Toikka. Toikkova odvážna potlač „pompomy“ stelesňuje umelcovu koncepciu nepredvídateľnosti. Toikka povedal: „Verím v náhody a nedorozumenia.“ Tieto všestranné nožnice strihajú hrubé aj tenké materiály a umožňujú vám vykonávať rôzne strihacie práce doma, v škole aj v kancelárii.

Nožnice fiskars

Ich ostré nože z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele zaručujú dlhotrvajúci rezný výkon a ergonomická rukoväť poskytuje pohodlie a dobrú kontrolu nad rezaním. Každý pár nožníc Fiskars sa pred opustením továrne ručne testuje, aby sa zabezpečila prvotriedna a dlhotrvajúca kvalita. Vyrába sa vo fínskom meste Billnäs na základe viac ako 365-ročnej remeselnej tradície.

Explore univerzálne nožnice, Morph

Objavovanie je silným zdrojom inšpirácie a kolekcia Fiskars Explore vzdáva hold objavovaniu prírodného a digitálneho sveta s pôsobivým štýlom. Nožnice Morph sa vyznačujú prvotriednym výkonom a ergonomickým komfortom, ktorý je pre nožnice Fiskars jedinečný. Ich vysokokvalitné čepele z nehrdzavejúcej ocele majú presne brúsené ostrie, ktoré zostáva ostré a reže až do špičky, takže sú ideálne na prácu s rôznymi remeselnými materiálmi. Trendová vzorovaná rukoväť je tvarovaná tak, aby sa prispôsobila vašej ruke a zabezpečila výnimočné pohodlie a ovládanie. Zakrivená konštrukcia rukoväte týchto nožníc umožňuje udržiavať materiály v rovine a zakaždým strihať presne.

Nožnice fiskars

ReNew univerzálne nožnice

Recyklované nožnice Fiskars boli vyrobené s ohľadom na dlhú životnosť. Vďaka tomu prinášajú riešenia šetrné k životné prostrediu.

Nožnice fiskars

Všetky recyklované nožnice sú vyrobené tak, aby vydržali čo najdlhšie, rovnako ako akýkoľvek iný výrobok od spoločnosti Fiskars. Nožnice sú vyrobené z recyklovaného materiálu (celkovo 78 %) a celulózového vlákna (celkovo 15 %), vďaka čomu sú 100 % recyklovateľné. Majú ergonomické držadlá, ktoré zabezpečujú dokonalé pohodlie, a odolné čepele z nerezovej ocele, vďaka ktorým vydržia ostré skutočne dlho. Nožnice sa vyrábajú vo Fínsku, kde sa aj ručne testujú, čo zaručuje ich optimálnu kvalitu a nadštandardnú funkčnosť. Naše recyklované nožnice majú dĺžku 21 cm a vynikajúco sa držia v pravej ruke. Aj ich obal je vyrobený zo 100 % recyklovaného papierového vlákna.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu