Všestranný pomocník pre vaše gastronomické dobrodružstvo

Pozvite si moderného pomocníka do vašej kuchyne! Zvládne všetko, od šťavnatého mäsa a rýb, pizze alebo zapečených cestovín, až po lahodnú zeleninu, a ešte oveľa viac – Tefal Optigrill 4v1 je kombináciou inteligentného grilu, barbecue, rúry a pomocníka na prípravu kompletného menu v jednom praktickom prístroji. Táto inovatívna kuchynská technológia je navrhnutá tak, aby zjednodušila varenie a umožnila vám pripraviť lahodné pokrmy, ktoré potešia nielen vaše chuťové bunky. Tefal Optigrill 4v1 je totiž viac ako IBA gril. Uvidíte sami!

optigrill tefal 4v1

Optigrill je populárny už istý čas

Značka Tefal stále stavia na kvalite a inováciách, a Optigrill 4v1 nie je výnimkou. Vďaka jeho modernému dizajnu a jednoduchému ovládaniu sa stane dôležitým pomocníkom v každej kuchyni. Je ľahko rozložiteľný, čo zjednodušuje jeho údržbu a čistenie. Nepriľnavé grilovacie dosky, nádoba na zber šťavy a plech na pečenie sú vhodné do umývačky na jednoduché čistenie. Disponuje patentovanou technológiou, ktorá zmeria hrúbku mäsa, rýb alebo zeleniny na milimeter, spočíta množstvo a automaticky nastaví dobu prípravy pre vždy dokonalé výsledky! Jeho unikátna funkcia vám tak dáva väčšiu voľnosť pri varení.

S jednoduchým a intuitívnym ovládaním je Tefal Optigrill 4v1 vhodný pre všetky domácnosti. Stačí sledovať farebný indikátor, ktorý vám oznámi, keď bude príprava hotová! Dokonalé grilovanie je zaistené pomocou LED displeja, ktorý vám ukáže stupeň dokončenia mäsa – od krvavého, cez medium, až po prepečené.

Elektrický gril Optigrill 4v1 má deväť automatických programov na prípravu pokrmov (červené mäso, burger, klobásy, bravčové mäso, hydinové mäso, ryby, morské plody, sendviče a papriky) a naklonenú polohu dosiek, ktorá pomáha odvádzať tuk. Vychutnáte si tak o 44% menej tuku*… Umožňuje prípravu celého radu lahodných a zdravých jedál.

Aké nástroje či prístroje v sebe kombinuje?

„Tefal verí v to, že varenie by malo byť radosťou, as Optigrillom 4v1 môžeme našich zákazníkov podporiť na ich kulinárskej ceste,“ hovorí Eva Kožušníková, produktová manažérka značky Tefal. „Sme nadšení, že môžeme priniesť do našich domácností takú inováciu, ktorá zjednoduší varenie a umožní kreativitu v každej kuchyni.“

Inteligentný gril: Optigrill 4v1 je vybavený pokročilým senzorom, ktorý automaticky sleduje hrúbku pokrmu a upravuje čas a teplotu grilovania. Vďaka tomu budú vaše steaky vždy dokonale prepečené podľa vašich preferencií.

Barbecue: S Optigrillom 4v1 si môžete doma vychutnať autentickú chuť barbecue. Pomalé grilovanie pri nižších teplotách vám umožní zachovať všetky špecifické chute.

optigrill tefal 4v1

Rúra: Vďaka zapekacej mise, ktorá sa dá pridať namiesto jednej grilovacej dosky je možné Optigrill 4v1 použiť ako mini-rúru. Ideálne na pečenie pizze, lasagní, zapečenej zeleniny alebo akýchkoľvek iných chrumkavých pochúťok.

Kombinácie: Pripravte si naraz exkluzívne raňajky. Volské oká, lievance aj vypečená slanina nie je problém. Alebo by ste si dali radšej grilovanú zeleninu so šťavnatým lososom?

Výhody produktu:

  • Dokonalé grilovanie je zaručené – zmeria hrúbku suroviny na milimeter presne, spočíta množstvo a automaticky prispôsobí dobu prípravy.
  • Bez nutnosti stráženia – farebný indikátor, ktorý vám ukáže, keď bude pokrm hotový.
  • Prístroj 4v1 – inteligentný gril, barbecue, rúra a pomocník na prípravu kompletného menu.
  • Jednoduché čistenie
  • Zdravšie grilovanie – až o 44 % menej tuku. *
  • 15 rokov opraviteľnosti za primeranú cenu – dizajn pre jednoduchý servis s nízkymi nákladmi a rýchlou dodávkou náhradných dielov po dobu 15 rokov a viac vďaka 6200 servisným strediskám po celom svete.

* Interný test vykonaný v marci roku 2021. Test vykonaný na burgeri s 20 % tuku, pred a po. Odvádzanie tuku závisí na kvalite mäsa a zvolenom stupni prípravy

Odporúčaná predajná cena je 6 999 Kč / 299 eur / 119 900 Ft.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu